Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen hangosak a romák?

Miért ilyen hangosak a romák?

Figyelt kérdés
Akárhova mennek, nem tudnak úgy létezni, hogy ne rájuk figyeljem mindenki. Nincs bajom velük, csak nem értem, honnan jött nekik az, hogy muszáj üvöltve beszélni, hogy egymásnak is odaordibálnak ahelyett, hogy normálisan odahívnák a másikat magukhoz, üvöltetik a zenét, a videókat a telefonjukon, amin szintén minden billentyűparancsnak a lehető legnagyobb hangja van. Miért csinálják ezt? Miért viselkednek ilyen kínosan mindenhol?
2020. jan. 3. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
14 IQ-tól mit vársz?
2020. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Ugyanazért, amiért a neveletlen amerikaik. Mindenütt ezre decibellel ordítanak, és nem veszik észre hogy ez Európa.


És ennek semmi köze az IQ-hoz, sokkal inkább az EQ-hoz, vagy a pszichés állapothoz.

2020. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekik ilyen a kultúrájuk, és az már rasszizmus, hogy erre valaki felfigyel, nem kellene, hogy figyelj más negatívumára, oh ez is rasszistának tűnhet, de máshogy nem lehet elmagyarázni.
2020. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nemaRendőrség ***** válasza:
89%
Egyszer villamoson kihangosítva beszélt valami roma nő a párjával a fülem felett. Párommal bekapcsolódtunk a beszélgetésbe, ha már nyilvános volt. Nagyon kikészült, az egész villamos ezen nevetett.
2020. jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis putriban élnek 8-10en. Mindenki beszél, kiabálni kell, hogy megértsék egymást.

A kihangosítva telefonálás szintén ehhez kapcsolódik: a putrikommunában minden közös és nincsenek titkok. Ezt a szokást viszik át pl a tömegközlekedésre is.

2020. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

A smink miatt kihangositom a telot,bar nentul hangosra. Nem vagyunk ciganyok. Sok lany/no csinalja ezt.

100 nm-es lakasban nottem fel es orditani kellett az egyik szobabol a masikba,ha azt akartuk,h hallja a masik. (Egyeduli gyerekkent eltem egyutt apuval es anyuval.)

Az altalanosban es gmnaziumban is rankszolt a tanar,h beszelnunk hangosan,mert nem hallja.


Ezt nagyon megszoktam,sokszor hangosabban beszelek. Tudom,h nem illik. Megszokas sajnos. Legtobbszor figyelek ra.

2020. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a primitív emberek hangosak.


Nem a romák, csak a romák közül kultúrális külömbségek miatt talán több van.

2020. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A cigányok a hangoskodasukkal jelzik, h ugyanannyit érnek, mint bárki más. Az ő mondanivalója is értékes, fontos, oda kell figyelni rá.
jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!