Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek most?

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Ott kezdődik a dolog hogy van egy 18 éves húgom és van némi probléma vele mert van neki egy dodó kacsa plüsse és 18 éves létére azt hiszi hogy él létezik mozog stb... mint egy rendes ember valamint hülyeségnek tartja az önkielégitést meg a szexet de nem ez a lényeg hanem az hogy valódinak hiszi azt a plüssöt és beszéltem erről a dologról neki erre ő felháborodott hogy miért nem viselkedek vele úgy mintha élne és ezt már nem bírom idegekel pszichológushoz nem akar menni mert ő sem tud segíteni neki direkt írom ide hogy mégis mi legyen most mert beszéltem egy fiú barátjával és elégé zavarja őt is mert amikor beszélgetnek ő meg a húgom akkor a húgom a plüssel foglalkozik.

#szemelységprobléma
2020. jan. 3. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő döntése, hogy úgy él mint egy hülyegyerek, fogadd el.
2020. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet, nem egyedi eset. Ő már idősebb.
2020. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó, hogy végre eszedbe jut foglalkozni vele...
2020. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
eddig is foglalkoztam vele de mostanra kifogytam az ötletekből mindig figyeltem rá mindig ott voltam vele a bajban de ez már olyan amiben én se nagyon tudok beleszólni
2020. jan. 3. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne küldd, hanem hívd magaddal, és ne pszichológushoz, hanem orvoshoz. Ha nem megy veled, menj csak te, meséld el a dokinak (legalább a háziorvosnak), hogy mi a helyzet, és kérj tanácsot, hogy hogyan tovább.

Egyébként iskolába jár? Hogy tanul?

2020. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most jelenleg grafikus képzésen van
2020. jan. 3. 11:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!