Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kissebb, fiatalabb koromban...

Kissebb, fiatalabb koromban volt olyan korszak amikor vitáztunk, civakodtunk a testvéremmel, pofonok is csattantak olykor, kihathat ez negatívan a felnőtt életünkre?

Figyelt kérdés

Mindíg ki tudtunk békülni és meg tudtunk békélni a dolgokkal és egymással. Én vagyok az idősebb testvér, fiú, ő a fiatalabb négy évvel, lány. Felnőttek vagyunk már érzésem szerint jó a kapcsolatunk. Külföldön él a barátjával aki viszont utál engem. Arra gyanakszom, hogy a hugom elmesélte neik a fiatalabb kori testvéri dolgainkat és ez miatt útálhat és riválisnak tekinthet engem.

Hugommal tartjuk a kapcsolatot, köszöntjük egymást születésnapokon, ünnepeken, habár napi szinten nem beszélgetünk, de úgy érzem jó a kapcsolatunk.

A barátja, soha még egy Kellemes karácsonyat vagy Boldog születésnapot sem kívánt nekem úgy öszintén, tiszta szívből. Úgy érzem, hogy el akarja fordítani tőlem a testvéremet, teljesen elszakítani. Szóval minden bizonnyal befojásolja ellenem.

A hugom viszont annyira szereti, hogy semmit nem lát a rózsaszín felhőben és teljesen a befojása alá vonta a testvérem. Semiféle családi, sógori viszonyt nem törekszik tartani velem és érzem, hogy lenéz engem és a családunkat.



2020. jan. 3. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A testvérek ilyenek...verekedtünk is. Most meg kb legjobb barátok vagyunk
2020. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem testvérek közé senki sem állhat... Kevés ehhez egy kívülálló, hiába szereti.
2020. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezek voltunk én és a húgom.

De nekünk jó testvéri kapcsolat megmaradt felnőtt korra is.

Sajnos itt a leendő sógorod lesz a ludas...valószínű egy bunkó ember.

2020. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!