Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek bakterofób vagy?...

Szerintetek bakterofób vagy? Ha igen miért nevetnek ki az iskolában?

Figyelt kérdés

Tisztaságmániás vagyok, undorodom a kosztól, a baciktól. Nem olyan durván, mint Sheldon, de azért eléggé. Saját étkészletem van otthon, hiába van elmosva lefertőtlenítve, már a tudattól, hogy más is evett már azzal a villával kiborít és elmegy az étvágyam.


Tömegközlekedéssel sem tudok utazni, ennyira rossz megfogni azt, amit előttem már több millióan megfogtak minden koszos bacis fetőzött kézzel. Ha valaki tüsszent, köhög, vagy hozzám ér, attól azonnal hányingerem van.


Hiába mondtam el majdnem minden tanáromnak, hogy kérem ne foglalkozzon már azzal, hogy mit teszek a sggem alá a székre és miért nem emgyek el vécére az iskolában, csak hülyének néznek és mondják, hogy hagyjál a hülyeségeiddel. Ha a belvárosban járok, elborzadok a szagoktól és attól, hogy nincs egy méter, amit ne tehetnék meg szrba vagy psába lépés nélkül.


Elég szomorú ezt hallani 16 évesen. Családom megért. de más ember nem. Tudom, nyafizásnak hangzik, de nem az!! Nagyon nagyban befolyásolja az életemet és rosszul is érzem magam miatta.


16/f..


2020. jan. 3. 19:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
A pszichológusod mit mondott erre?
2020. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Semmit, nincs psichológusom :) Nem is lesz. az másra való.
2020. jan. 3. 19:43
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kellene, mert az elmondottak alapján sajnos az igazság hogy nem vagy normális.
2020. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor magad kezeled a lelki problémádat?
2020. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Mizofób.


Én is az vagyok már 5 éve. Annyi a különbség, hogy én nekem nincs saját étkészletem. Mennyi ideje tart neked? Engem konkrétan kiborít amit teszek és családom szerint beteg vagyok, amit nem tagadok, de nem akarok ellene tenni mert abba is belezavarodnék.

Para, mi?

2020. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nem nem nem nem. Semmi lelki problémám nincs!!!


Félreértitek. A kosztól undorodom! Plkezet fogok valakivel, és utána egy szendvicset eszek. Elmegy az étvágyam. Elhényom magam, ha csak egy buszt is meglátok. Hogy jön ez a lelki problémákhoz és a psichológushoz?

2020. jan. 3. 19:50
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mit teszel a bőrödön élő baktériumokkal, amelyek védenek a kórokozóktól és mit teszel a beleidben élő milliárdnyi bélbaktériummal, amelyek biztosítják az egészségedet, határozottá teszik a vércsoportodat, lebontják az élelmiszerekkel bevitt káros anyagok egy részét ??
2020. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
nem érted látom. Szerinted mit kezdenék? A KOSZTÓL ÉS A BACIKTÓL undorodom, amiket elkaphatok. HOgyan írhatnám le pontosabban? Nem tudok kezet mosni és fertőtleníteni minden kézfogás után..
2020. jan. 3. 19:55
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ezek szerint te semmibe veszed a problémádat, de elvárod, hogy más legyen tekintettel rá. Csak szerintem nincs ez így rendjén?
2020. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
De egy pszichológushoz el tudnál menni, legfeljebb zsepivel fogod meg a kilincset a rendelőjében
2020. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!