Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki tanulmányai közben jött...

Aki tanulmányai közben jött rá, hogy nem való neki az egyetem, az mit kezdett utána az életével?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem tanulmányai téren nem tudott teljesíteni, hanem maga az egész egyetemesdire nem volt szüksége.

2020. jan. 3. 21:38
 1/8 anonim válasza:
37%

Én semmit, engem vernek miatta a szüleim, fevruárig van jogviszonyom, addig vagy megszököm, vagy megölöm magam... Folyamatosan aláztak, vertek, ezt az iskoltá is ők akarták.


Nagyon nehéz, főleg pénz nélkül.


Barátom sosem lehetett... Se barátaim, így nincs is kihez fordulni. Összevertek volna, ha találkozok valakivel, ráadásul a tanár kollégái jelentenek is neki, hogy mimor, hol vagyok.

2020. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem két ilyen ismerősöm volt - mindkettő vendéglátóiparban helyezkedett el... egyikük ilyen hipster jég hátán is megélő csajszi, ő évek múltán is a Starbucksban dolgozik pult mögött, és teljesen elégedett az életével. A másik ennél becsvágyóbb volt, ő étteremben menetelt fel fokozatosan a ranglétrán.
2020. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Jobban erdemes elgondolkoznod, hogy mi is pontosan a problema.


Az egyetem nagyobb onallosagot, akaraterot es szervezokepesseget igenyel, mint a kozepfoku tanulmanyok. Erre sokan nehezen allnak at. Ez lehet az egyik problema.

Erre megoldas, hogy osszebaratkozol mas hallgatokkal es egyutt szervezitek a dolgokat.


A masik, hogy nem erdekel az a szak, amit tanulsz. Peldaul mernoknek tanulsz (tanulnal), de neked igazabol a human terulet lenne jobb, lehet, hogy a bolcsesz karon talalnad meg a sikert.

Vannak ra peldak, peldaul Jozsef Attila.

Vagy a fiatalok kedveert, Isti (youtube videos), aki kimaradozott a mernoki tanulmanyai alatt es vegul valamilyen media szakot megis el tudott vegezni.


Vagy a nappali oktatas nem megfelelo neked es levelezo jobb lenne, de ez meg tobb onallo tanulast jelent.


Vagy csak egyszeruen nem akarod az egeszet, te dolgozni akarsz.

2020. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%

#1 vagyok, nyugodtan pontozzatok le 0 %-ra

Ebben a helyzetben vagyok és sehonnan egy nulla támogatást nem kapok.

2020. jan. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A felsőfokú végzettséget erdemes megszerezni mindenképpen. kesobb nagyon hasznos az életben
2020. jan. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Felettébb, főleg, ha vernek meg örökre elcsúfítanak miatta, akkor meg főleg. Későbt tuti megköszönöm nekik, ja nem.
2020. jan. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os te vagy az, aki kiírta, hogy a szülei elmegyógyintézetbe akarják dugni és sehova se engednek?
2020. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem akarnak/tudnak elmegyógyintézetbe vitet3ni, de igen, ezt kiabálta nekem apám tinikoromban folyton...


Nem mehetek sehova sem, nem lehetnek barátaim és veréssel, meg megöléssel fenygetnek... Nem csak fenyegetőzés...

2020. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!