Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Hogy reagáltok, ha...

Lányok! Hogy reagáltok, ha egy másik nő nyíltan ráhajt a pasitokra? De ha a pasitok nem viszonozza a nő "udvarlását"?

Figyelt kérdés
Az alaphelyzet az, hogy szemmel láthatólag egy párt alkottok, de a hölgyeménynek tetszik a pasitok. Mindegy most, hogy erőszakosan-e, de ő nyomul. A fickót azonban ez egyáltalán nem érdekli. Ilyenkor leszerelitek a másik hölgyet vagy tudomást sem vesztek róla? És azért jeleztek a barátotoknak/férjeteknek hogy vigyázzon vagy megbíztok bennük teljesen?
2020. jan. 4. 17:19
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
44%
Ha a szemem láttára történne, akkor alkalmam se adódna megszólalni, mert a párom hozná a tudomására. Egyébként én csak nevetek az ilyesmim, a párom szerint neki van a legjobb nője. Egyébként szerintem aki azon izgul, hogy vajon a párja mit reagálna ilyenkor, az nem élhet túl jó kapcsolatban, szerintem az alap, hogy ilyen téren megbízunk a másikban.
2020. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz minimum kettő ember kell. Ha ebből az egyik elzárkózik a kapcsolat ápolásától, akkor nem lehet működő kapcsolatról beszélni. Mivel a párod szemmel láthatóan nem óhajtja ápolni, ill. elmélyíteni ezt a kapcsolatot, nincs miért aggódni. Nyilvánvaló, hogy mindent megadsz a párodnak, amire igénye van - és tisztességes, - ezért nem keresgél máshol.
2020. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!