Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kolléganőm túl sértődékeny,...

A kolléganőm túl sértődékeny, vagy ez tényleg cikizés volt, és sértő?

Figyelt kérdés

Sportszer boltban dolgozunk, tegnap bejött egy csomó srác, elkezdték énekelni a "kiárusítást" meg a "most vásárolj szuper áron"-t, és nevettek. Pár árucikk tényleg akciós, de mivel nagyon fáztunk a boltban, a kolléganőm

[link] ilyen színű kabátban volt benn, ez sötétebb mint a kis manó vagy űrlény színe. Ő meg azt mondta hogy kifigurázták. Szerintem meg aranyos a reklám csak az árak nem szuperek.



2020. jan. 5. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi köze a kabáthoz meg az éneklő vásárlóknak egymáshoz.
2020. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Lehet,hogy kifigurázták,igen.Ha ezen besértődik,akkor baj van az önbizalmával,lehet,hogy alacsony,és "manósnak" érzi a megjelenését?
2020. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem, ha megsértődött, az csak annyit jelent, hogy olyan emberek vicceltek vele, akik nem ismerték, és nem tudták, neki mi vicces.


Nem mondhatod meg senkinek, hogy mit találjon sértőnek, és mit nyomjon el.

2020. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Erről a kabátról nem az a manó ugrik be nekem. A srácok meg csak hülyültek, ezen besèrtődni lááányok... nemár! :D
2020. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagyunk "ismik", akkor nem egy jó poén, hanem kiröhögnek. Ha a pasik ezen a szinten vannak, no komment.


Nem lehet röhögni az embereken, aztán megmondani nekik, hogy csak vicc volt. Nem te döntöd el

2020. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Alza egy űrlény még mindíg :)
2020. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!