Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érezted már úgy, hogy kicsúszo...

Érezted már úgy, hogy kicsúszott a kezedből az irányítás az életedet illetően?

Figyelt kérdés

Érezted már, úgy sorozatos kudarcok után, hogy bármit tehetsz, akárhogyan próbálkozol és erefeszítéseket teszel nem a te kezedben van az irányítás a sorsodat és az életedet illetően?

Egy a Mátrix szerű jelenséger gondolok.



2020. jan. 7. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.

De ez így is van.

2020. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy irányítani akarom az életem? Csak azt dönthetem hogyan gondolkodok az élményről mert ez ad neki ízt. A többi másodlagos, öregen emlékeim lesznek.
2020. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem
2020. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, viszont 30 évesen éreztem először hogy az én kezemben van az irányítás és bármit el tudok érni ha akarok.
2020. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg hasonló helyzeten gondolkodom, mert az életemben a nagy szerencse sokmindenben segített, nélküle meghalnék. Így tudom, hogy ez, ami életem van, nem jó, mert csak egy zárt burokban élek a szerencsémmel, amint ebből kikerülök, meghalnék.
2020. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy próbálkoztam az irányítással, de ismered a mondást, ember tervez, Isten végez.

Nem pont úgy, vagy máshogy alakultak a dolgok, körülmények. Vagy én gondoltam meg magamat és teljesen más irányba haladtak a dolgok.

Mátrix? Kétszer átvonuló macskát még nem láttam. De ha fogok, akkor mindenképpen szólok.

2020. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kicsúszik, hanem egész egyszerűen nincs szabad akarat.

Ugyanígy vagyok, de én már feladtam és ha már nagyon élhetetlen lesz az életem, akkor öngyilkos leszek, de csak akkor.

Szerintem logikus, ha nem akarok más terhére lenni, akkor kilépek az életből.


Mi soha, semmit se irányítunk és semmibe nincs beleszólásunk....aki azt állítja, hogy igen, az:


a, nagyon szerencsés, mert a mátrix csak a jót adja neki;


b, nem csapta még eléggé pofán az élet.



Hozzáteszem, nemkívánt, 20.héten észrevett terhességből születtem, szóval az is lehet, hogy ezért nincs helyem sehol, mert nem lett volna szabad megszületni....

2020. jan. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!