Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Senki nem akar velem beszélget...

Senki nem akar velem beszélgetni. Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
Suliban mindenki elfordul tőlem, észre sem vesznek. Leülök valakihez beszélgetni, arról a témáról, amiről ő akar, de egyszerűen nem akar beszélni velem. Messengeren se. Ráírok az osztályársamra, velem azonos nemű, hívom, hogy játszunk, játszottunk (online) de semmi. senki nem ír rám sose. Kapni nem kapok üzenetet SOHA csak válaszolnak. azt is ritkán. Egyetlenegy emberrel ebszélek, a legjobb barátom, vele bármikor bármiről lehet beszélni. De a többiekkel. Olyan furák. Hiába ugyanaz az érdeklődésünk, ha valam beszélnek, olyan kis halkgyerek-ké válnak hirtelen. Nem vagyok ijesztő. szó sincs róla. Csak kicsit aggaszt, hogy mi ez.. Senki, nem, beszél, velem, magától! Mindig én kezdeményezek. És nem akarják folytatni
2020. jan. 8. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Engem is utáltak az osztálytársaim, kettőt leszámítva, de én vettem a lapot és nem erőltettem magam rájuk.
2020. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Akkor beszélgess másokkal, ne az osztálytársaiddal. Nekem is csak sulin kívül voltak barátaim és jobb is volt.
2020. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fel a fejjel ne foglalkozz vele.....lesz az még igyse mikor kell nekik a segítséged :D privibe ha irsz vagy nemtuodm hány éves vagy fiu e vagy lány lehet közel vagyunk egymáshoz irhatsz nyugodtan
2020. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!