Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Borderlineban...

Szerintetek Borderlineban szenvedek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje olvasgattam erről a személyiségzavarról, de egyszerűen nem vagyok képes megállapítani, hogy ez rám is igaz e avagy sem. Pszichiáterhez nem szeretnék menni. Világ életemben orvos és gyógyszer ellenes voltam😅

Na nagyon röviden pár borderline-al összeköthető tulajdonság rólam: nincsenek barátaim, akik voltak azok mind internetes de 1 év kapcsolatfenntartás után mind megelégelt. (na jó, igazából nem mind, ezekből néhányat azért veszítettem el, mert vagy én szerettem bele de ez nem volt kölcsönös vagy mindketten így éreztünk, de akkora volt a távolság, hogy esélytelen lett volna) Mindegyiket nagyon megszerettem, testvéremként imádtam és nagyon megviselt amikor itthagytak (na jó, igazából az utolsó kettőnél legyintettem egyet aztán egy röhögéssel feldolgoztam, de mindig mikor eszembe jutnak milyen jókat szórakoztunk, a sírás kerülget)

Állandóan zabálok összevissza még az éjszaka is. Amikor pár éve karácsonykor húgom majdnem meghalt akkor kb 110-el szakítottam át a városon az autóval mérgemben, majd miután kiderült, hogy túléli akkor a végső megnyugvást az okozta, hogy seggrészegre ittam magam. (emiatt a mondatom miatt ne kövezzetek meg légyszíves, azóta se fordult elő, hogy így vezettem, általában betartok minden korlátot és szabályt, de akkor nagyon kibuktam). Nem tűröm ha valaki szándékosan megaláz/szívat. Ilyenkor annyira ki tudok bukni, hogy elképzelem ahogy beleverem a fejét a vascsőbe és szétlottyan az agya. Egyébként általában a szívatásokon csak nevetek és maximum kulturált módon amikor lehetőségem van rá viszonzom nekik😅

Pályaválasztással kapcsolatban annyi, hogy akartam lenni először pincér, katona aztán nyomozó, majd ezután jött a mentőtiszt (emellett több évig kitartottam) , jelenleg is azt hiszi mindenki, hogy ilyen irányba megyek tovább de igazából már k*vára elegem van a tanulásból és azonnal dolgozni szeretnék. Most valami sofőri pályához húz a szívem.

Hát nem tudom mit írhatnék még, hosszúra se szeretném húzni, kérdezzetek😅

Válaszokat előre is köszönöm 😊



2020. jan. 8. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd ki a tesztet:

[link]

Ha pozitív lesz, akkor is csak azt jelenti, hogy gyanús, hogy ez a problémád.

Sok rossz történt veled, de fel a fejjel, majd lesznek jó dolgok is.

2020. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ezt orvos állapítja meg, menj el pszichológushoz (van ingyenes is sztkban, nem csak a celebek akik több10ezerért vállalnak 45 percet)
2020. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod😀


Kitöltöttem ezt a tesztet, azonnal teráliára küldött a teszt, meg már gyógyszeresen akar kezeltetni😂


Hát előfordulhat, hogy mégis az vagyok... Háát.. Jobb lesz? Majd elválik😅


Egyébként kiegészítem annyival, hogy 20 éves vagyok, fiú és esetleg ami fontos lehet, hogy törnek rám időközönként dührohamok amelyet általában rongálás kísér😬

Na de mindegy

2020. jan. 8. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Van baratnöd? Hormonoktol is lehet
2020. jan. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök normális vagy. Mármint nyilván nem mert zűrös vagy mint a szr, de ez normális. Ha szerencséd van akkor nem halsz bele. Én is ilyen voltam. Aztán sokszor szrul jöttem ki belőle, és azóta ha nem tudok nyugodt maradni, akkor inkább cselekvés helyett képzelődök, ahelyett h száguldoznék, és leinnám magam, inkább elképzelem, és röhögök magamon, hogy milyen idióta lennék, ha ezt csinálnám.
2020. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is borderline személyiségzavarom van, és én SZTK-s pszichoterapeutához járok csak terápiára. Gyógyszert nem írt, nem is szednék.

2020. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!