Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Nagy.bettike21 kérdése:

Mit gondoltok egy olyan srácról, aki élőben nagyon félénk, instagramon viszont nagymenőnek adja ki magát?

Figyelt kérdés

A szituáció: egy vidéki egyetem elég nehéz szakán vagyunk, 20-23 évesek. Élőben nem veszed észre se ezt az embert, senkihez sem szól hozzá, semmi feltűnő nincs benne. Mindig csendben ül egyedül, ha valaki hozzá szól akkor aranyos, de szerencsétlen. Aztán megláttam az instáját, és mintha konkrétan egy tejesen másik ember lenne... Képek drága nyaralásokról, gucci mindenhol, k*rvák, autók. És nem, nem photoshop. És nem, nem replika. A képekbe, valamint magába az instába is nagyon sok munkát fektethetett bele, mert jó minőségűek a képek és esztétikus az egész. Követője ehhez képest nem sok van...

Egyszerűen nem tudok eligazodni ezen... Most akkor melyik is ő ténylegesen? Sosem tapasztaltam még ilyet, egyszerűen elképesztő... Ja, és ez azért fontos, mert amúgy tetszene a srác, csak nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel.

Ti tapasztaltatok ilyet valaha?



2020. jan. 12. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak a suliban ilyen
2020. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Miért kell neked egy olyan pasas, aki mindennap más nuniba dugja a kukiját?
2020. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most mondom, hogy éloben ezt nem gondoltam volna rola
2020. jan. 12. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Az instája miatt tetszik a srác vagy még nem láttad addig is tetszett?


Szerintem egy próbát megér az ismerkedésre csak ha egy mód van rá ne legyenek se az egyetemi/se az insta profilja utáni előítéleteid, mert elég gáz ha csak a lila köd elmúlása után jössz rá kivel is vagy együtt.

2020. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Addig tetszett, amig nem lattam az instajat.
2020. jan. 13. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor bejön vagy nem? Döntsd el mit akarsz Bettike.
2020. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Lehet lepontozni, de mindig is szánalmasnak tartottam az ilyesmit. Aki neten nagymenő akar lenni, az élőben se egy fostos, “észre se venni, hogy ott van” valaki legyen!

Egyébként meg az általad felsoroltakat én is össze tudnám hozni :) trópusinak kinéző tengerpart a Balkánról (de oda is photoshoppolhatja magát bárki bárhova, ha profi, nem tűnik fel egy laikusnak a bibi), fotózkodás a főnök Porschéjével meg felpróbálok luxus cuccokat, és azt fotózom le. Esetleg pár chippendale showra is beugrok, aztán annyi, máris übermenő vagyok:)

Vagy súlyosabb vád: ez az illető srác nem az O betűs német pénzügyi cégnél dolgozik? Náluk szokás még ez az irgalmatlan (kamu) luxussal való pózolás, viszont mivel erőszakosan toboroznak ügyfeleket/munkatársakat, jellemzően mindenkinek elege lesz belőlük(=nem követik őket tovább).

2020. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!