Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez azt jelenti, hogy agyilag...

Ez azt jelenti, hogy agyilag még nem nőttem fel?

Figyelt kérdés

Csak a hobbijaimra forditott időt nem érzem időpazarlásnak, minden mást igen.

Teljes munkaidőben dolgozom, fenntartom a lakásomat. Mindent önállóan intézek. De ezeket csak időpocsékolásnak tartom.



2020. jan. 14. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha sok olyasmit csinálsz, amit időpocsékolásnak tartasz, akkor vagy idióta vagy, vagy függő.
2020. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt jelenti, hogy nem a munkád a fő az életben. Azért dolgozol, hogy legyen lehetőséged a normális életre és a hobbikkal foglalkozni.
2020. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonymousreview60 ***** válasza:
53%

Ha időpocsékolásnak érzed:

A munkát, akkor rossz munkahelyet, pályát választottál,

A takarítást, de nem hanyagolod el, akkor egy kicsit hasonlóak vagyunk. Unalmas robot az. Ha elhanyagolod, akkor meg igénytelen.

A bevásárlást, a főzést, akkor valószínűleg nem adssz6a kulináris élvezetekre,

De igen, összességében függő vagy a hobbijaidtól, mert ezekrn kívül nem találod a helyedet az életben. Pszichológusra vagy inkább coachra van szükséged.

2020. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tehát függő vagyok, ha csak azt nem érzem időpazarlásnak ami értelmet ad az életemnek?

Nem tudok úgy tekinteni semmilyen munkára, hogy az legyen életem értelme.

A házimunkát sem hanyagolom el, csak minél előbb le akarom tudni.

Főzni nem szoktam, ételfutártól rendelek, vagy kifőzdében eszek.

2020. jan. 14. 11:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg semmi gond nincs ezzel

teljesen érthető az is, ha valaki úgy érzi, nincs számára tökéletes munkahely

azért nem végtelenek a lehetőségek ebben sem

ha a hobbid a fontos, akkor olyan munka lenne neked való, ami kevés időt vesz el, de jól fizet, tehát pl részmunkaidőben is megkeresheted, amennyire szükséged van

2020. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A hobbidból nem tudsz megélni?

Ha nem megy az emberi kapcsolataid rovására akkor szerintem nincs benne semmi se.

Mindenki függő valamilyen szinten, a kérdés csak az hogy a függősége miben akadályozza meg, vagy mennyire tudja kezelni.

Én is sokszor érzem hogy semminek semmi értelme nincs de nekem még értelmes hobbim sincs ami legalább lekötne :D csak időtöltéseim.

2020. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#11.09 Ha nem látod értelmét a munkának, miért csinálod? 1-es vagyok.
2020. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért dolgozom? Hogy meg tudjak élni.
2020. jan. 14. 11:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy az emberi kapcsolataimat is a hobbijaim révén tartom. Ha azokkal felhagynék, nem lenne körülöttem senki.
2020. jan. 14. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!