Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi volt a "legmenőbb"...

Nektek mi volt a "legmenőbb" öltözéketek tizenévesen?

Figyelt kérdés

Amiről azt hittétek, hogy nagyon menő, de valójában elég gáz volt.

Láttam egy posztot ma, ahol írták, hogy egy tininek nem kéne így meg úgy kinézni.

Nekem meg eszembe jutott, hogy annak idején hosszú fekete szoknyában és bakancsban jártam, mert azt hittem marhára gothos leszek tőle. Meg persze hosszú ujjú fekete garbó trikóval :D Mindehhez még dagi is voltam, szóval kész gyönyörűség, a ruháknak meg elég nagyis minősége volt.

Nektek volt olyan szettetek, amire nagyon büszkék voltatok?



#ruha #nosztalgia #tiniévek
2020. jan. 14. 16:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Én direkt csövesre szaggattam a ruháimat, tele voltam felvarrókkal, rikító színű tarajam volt lányként és azt képzeltem mekkora forradalmár punk vagyok :D A mai napig szívesen gondolok vissza erre, mert mindig elkap a röhöghetnék :) :)
2020. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
A bőrjakóm de az kajak menő még most is
2020. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
15 évesen végre megkaptam a Pokemonos fecskét amiért már évek óta hisztiztem. Máig hordom. Bárcsak elég meleg lenne az idő hogy nadrág nélkül hordjam. Mindenki irigy lenne
2020. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Volt egy baromi hosszú, apró, fekete gyöngyökből készült karkötőm, amit vagy ötször a csuklóm köré csavartam, a másik kezemen egy bőr karkötő, plusz volt egy olyan rocker keresztes fekete nyakláncom, amikkel tényleg legyozhetetlennek éreztem magam. Ezekhez jött még a fekete bakancs, farmernadrág, és valami fekete póló kombináció.

Mit ne mondjak, én voltam a túlvilág istennője.

2020. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Holdjáró cipőim voltak,minél magasabb volt a talpa,annáL királyabbnak éreztem magam :) Egyszer még az utcán nyertem is valamit rádiós műsorban,mert az enyémnek volt a legmagasabb :D
2020. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

A tizenéves korszakom kicsivel több, mint a felét nagyrészt a bátyám kinőtt holmijaiban töltöttem, amik rám még mindig nagyobbak voltak 1-2 számmal, de ez senkit sem hatott meg.

Csak 15-16 éves korom körül tudtam saját kezembe venni az öltözködésemet, onnantól viszont nem igazán hordtam semmi olyat, amit ma már olyan vállalhatatlannak éreznék.

Maximum néhány tarkabarka színű pólót.


26/F

2020. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Nekem sonax cipő


[link]


és hozzá x-it ruha


[link]

2020. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Bolondballagáson felvettem egy tök nagy méretű rapp nadrágot.
2020. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Szaggatott harisnyát hordtam, volt, hogy kettőt-hármat is egymás fölé húztam. Hozzá skótkockás szoknyát, vagy csipkés szoknyát meg valami rémes csillogós fekete anyagú blúzt, és természetesen bakancsot. Meg voltam győződve arról, hogy tök jól nézek ki és nagyon stílusos vagyok.
2020. jan. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Farmerkabát, kockás favágó ing, puma cipő terminátor napszemüveg...


---- fekete műbőr uzsistáska :D :D :D

2020. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!