Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják azt amikor csak...

Hogy hívják azt amikor csak azt hiszem el, amit saját magam látok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 15. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Mérsékelve szkepticizmus. Ha csak azt hiszed el, amit látsz, szkeptikus vagy. Nagy mértékben azt se hinnéd el, amit a saját szemeddel látsz, mert előfordul, hogy az embert megcsalják a saját érzékszervei, így lényegileg a világon semmiben nem lehetsz biztos.
2020. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2020. jan. 15. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
a szkeptikusok képesek elfogadni mások tapasztalatait, nem kell mindent mindenképpen nekik látniuk, tapasztalniuk. én pl szkeptikus vagyok, de elfogadom a peer reviewed kutatásokat (nyilván, egyetemista voltam, ilyenekkel dolgoztam). az extrém szkeptikusokból lesznek a konteósok, mert ők még ezeket se fogadják el.
2020. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Szóval ha én látok egy szellemet,és azt el is hiszem hogy az,akkor szkeptikus vagyok?
2020. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Racionalis is valahol

A szkeptikus inkabb hitetlenkedöt jelent

2020. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2020. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!