Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, tetszik egy fiún ha...

Lányok, tetszik egy fiún ha erős lábai vannak?

Figyelt kérdés

Már egy ideje időnként eszembe jut a téma. Minden ott kezdődött, hogy barátnőm megdícsérte a fenekemet és elmondta hogy imádja, hogy milyen nagy és formás.


Amit furcsáltam, mert nem hittem hogy a nők is nézik a fiúk fenekét. Plusz már lassan 10 éve edzek és egyik adottságom, hogy alapvetően erős nagy lábaim vannak és arra kevésé koncentrálok és így is arányos a felsőtestemhez képest.

(Ezt csak azért írtam le, hogy nem zsíros a fenekem és nem arra mondta a barátnőm hogy tetszik neki)


Mindegy, csak megfogamlott a kérdés bennem, hogy a nők sexynek találják az erős nagy lábakat (amik nem zsírosak).


Azaz nagy vádlit? Feszítő izmot? Feneket? Vagy a fenék alatti hamstring izmot aminek a magyar nevét nem tudom?


Ja és a kérdésben csak olyanok lábaira gondolok akik komolyan edzenek, mert nem gondoltam volna hogy ez bizonyos lányoknak imponáló izom is lehet :D



2020. jan. 15. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha természetes, akkor tetszik.

Ha látszik, hogy agyon van gyúrva, akkor nem.

2020. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shh válasza:
Tetszik , fèrfi ne legyen ropi làbú.
2020. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tetszik nekik :D

F

2020. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Röhejesnek tartom, mikor kisebb farmert hordanak mint nekem van, 50 kg-s nő létemre...
2020. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Bírom az ilyen kérdéseket ahol ennyire "leáltalánosítják" a női illetve férfi nemet... Te is most egy kalap alá vetted a kérdésedben az összes nőt... Most kaptál 4 választ miszerint tetszik neki, akkor ebből le is szűrted hogy a "nőknek" tetszik... Holott épp ugyanannyinak tetszik, mint amennyinek nem, és ugyanannyit nem érdekel a téma mint amennyinek tetszik, vagy amennyinek nem...


Magyarul felesleges ilyen kérdést ekkora általánosítással feltenni, mert semmi sem derül ki belőle...

2020. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5# Nekem az furcsa koncepció volt hogy egy lánynak tetszhet egy férfi láb, de nem úgy hogy "egész jól nézki", hanem szexuálisan gerjed rá.


Szóval csak 1-2 példára kerestem, ami a létezést igazolja, amire jó egy ilyen kérdés.


Erre alapult a kérdésem, hogy létezik-e az ilyen jelenség.


Nem országos szintű felmérészt szerettem volna kitejesztni, ami később a kutatásomban használtam volna :D


Meg ez egy online fórum. Ha akarom akkor azt kérdezem meg, hogy meg evett ma reggelire a másik. Mért érdekel?


Bocsi, de elég durván megkeseredett gyakorisnak kell lenni ahoz, hogy valaki random kérdésekhez oda írja hogy semmi értelme. Még abban az esetben is gáz ha igazad lenne :D

2020. jan. 16. 11:22
 7/7 anonim válasza:
Hú szerintem te vagy kicsit befeszülve ha még nem jöttél rá hogy a gyakori kérdések oldalnak a szórakoztatáson kívül kb. semmi funkciója :D Honnan tudod hogy egyáltalán lányok válaszoltak neked? Lehet 4 férfi volt :D De az is lehet hogy kisgyerekek szórakoznak... Vagy az is lehet hogy egy embernek 4 profilja is van és ő válaszolt 4 szer egymás után, mert ilyet is sűrűn csinálnak... Tehát az ég világon semmit nem tudsz meg a válaszokból, még azt sem hogy komolyan írta valaki vagy csak poénból :D De látom te véresen komolyan gondoltad ezt a kérdést, szóval elnézést kérek hogy megkritizáltalak :D
2020. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!