Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legrosszabb dolog...

Mi volt a legrosszabb dolog amit általános suliban tettél?

Figyelt kérdés

2020. jan. 15. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Hogy hagytam magam lealázni
2020. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

8. végén egy fogalmazásban, amit hangosan fel is olvastak, kigúnyoltam a magyar tanárom, pedig igazából nem érdemelte meg, és utána bűntudatom is lett.


De egyébként nem voltam rossz gyerek. Mondjuk kaptam néhány szaktanárit/osztályfőnökit, de csak kettővel kapcsolatban emlékszem az okra. Az egyik még asszem elsőben volt, futottam a folyosón, és akkor ez tilos volt, a másik meg bolondok napján volt, először kitaláltuk, hogy megvicceljük a magyar tanárt azzal, hogy az egész osztály elbújik az udvaron, a tornatermi épületrész mögött, de de aztán csak 5-en-6-an tartottunk ki a végsőkig. Így nem írtuk meg a dolgozatot, de kaptunk minden egy szaktanárit.

2020. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

-Leköptem az ajtó kilincset iskolán belül.

-Köpőcsövezés


Ezt a két dolgot kivéve, amik szerintem mind egyszeri alkalmak voltak jó gyerek voltam.

2020. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Loptam egy másfél centi hosszú magnézium szalagot a kémia szertárból, hogy otthon magnézium-oxidot csináljak, mert tetszett a reakció órán és meg akartam mutatni a kistesómnak.
2020. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Hogy kevesebbet (csak 1x fordult elő) verekedtem.

Sok roma származású diák volt az iskolánkban és rendszeresek voltak a kötözködések.

Jól elkellet volna verni az összeset :D

Ilyenkor lehetett volna még viszonylag büntetlenül bunyózni.

Persze nem kell rosszra gondolni 5-6. osztályos gyerekként ez mai szemmel inkább csak játékos birkózás lenne...

2020. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Betörtem egy ablakot narancsal, letéptünk egy ajtót.

Erdei táborban egy idióta gyereket úgy be_osattunk azzal, hogy egy gimis meg akarja verni, hogy két napig a szobáj mosdójában bújkált. De megérdemelte, mert egy agresszív barom volt és folyton verekedett.

Egy osztálytársammal mindig összekaptunk és agyonvertük egymást. Én kiütöttem jópár fogát (egy nem tejfogat is), ő meg rengetegszer megtépte a hajam, és eltörte a fülcimpám.

Szintén egy erdei táborban elloptuk az olimpiai kajak válogatott tüzifáját.

Ja és miattunk fakadt sírva egy tanár óra közepén, aztan fel is mondott. Ő is megérdemelte, mert egy szemétláda volt és ok nélkül osztogatott egyeseket, meg hazugságokkal próbálta bemószerolni az osztályt az igazgatónál.

2020. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer lógtam. Jó gyerek voltam, ez a "legdurvább".
2020. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Többször előfordult 8.-ban, hogy a másik iskolába járó barátaimmal lógtam suli helyett, aztán előadtam a beteget a háziorvosnak, hogy ne kapjak igazolatlant és ne hívják fel a szüleimet. De így is lebuktam.
2020. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
88%
Bullingoltak órai felelet közben a "keménygyerekek". Hangosan kiröhögtek, mert a társaságon belül ki volt adva a feladat, hogy ezt kell velem tenni ha én felelek vagy megszólalok. Tanár és az egész osztály füle hallatára elküldtem őket a jó k.urva anyjukba. Természetesen én álltam végül az osztályfőnök elé.
2020. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

# 5 Félreérthetően fogalmaztam.

Nem rasszizmus miatt írtam amit.

Hanem hogy érthető legyen...mivel köztudott hogy a cigány származású srácok (nagy része) sportot űz a kötözködésből.

Egyébként részben én is roma származású vagyok.

2020. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!