Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék feloldódni és...

Hogyan tudnék feloldódni és nem leégetni önmagam?

Figyelt kérdés

Úgy alakult a helyzet, hogy pár ismeretlennel kell eltöltenem egy egész napot. (Sajnos a kolléga, akinek csinálnia kellett volna megbetegedett és rám bízták, hogy a vendégeket "szórakoztassam").

Gyár bemutatása, közös ebéd, munkatársak bemutatása, stb.


Azonban tudni kell rólam, hogy nekem ez egyáltalán nem megy. Mármint én nagyon nehezen tudok feloldódni és ha ismeretlenekkel kell beszélnem konkrét cél nélkül, akkor egyszerűen lefagyok és nem tudok mondani semmit.

A gyárat be tudom mutatni, de pl. egy közös ebédnél más témák is előjöhetnek, pl. hobbik, család, stb. amiről alapból tudnék beszélni, de csak ismerősökkel. Az idegenek esetén biztos nem menne.


Szeretném elkerülni a kínos csendet és beégetni önmagam, hogy nem tudok egy szót sem szólni és szeretném nem megölni az egész hangulatot.


Tehetek igazából valamit, hogy legalább egy napra megtudjam játszani azt, ami nem én vagyok?

Tényleg nem szeretnék beégni és számukra sem szeretnék kellemetlen pillanatokat, hogy ráeszméljenek, hogy megkapták a "fura" férfit, aki igazából eltölt úgy egy ebédet, hogy egy szót sem szól vagy két kínos kérdés után feladja az egész napot és inkább jön a "csak legyünk túl rajta" mentalitás.



2020. jan. 15. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

"tehetek igazából valamit, hogy legalább egy napra megtudjam játszani azt, ami nem én vagyok?


Tényleg nem szeretnék beégni"


Pont ettől fogod beégetni magad. Legyél olyan amilyen vagy, és ne érdekeljen h mit gondolnak rólad.

2020. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha olyan leszek, amilyen szoktam, akkor garantáltan beégetem magam.
2020. jan. 16. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És mi lett, túlélted? Kérdezi a kérdezőt egy hasonmás. Hogy csináltad végül?
2021. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!