Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg felszinesek az Amerika...

Tényleg felszinesek az Amerikaiak? És tényleg nehéz barátkozni velük?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Megint egy okos általánosító kérdés.. Tudod senki nem ismeri mind a 329 millió amerikait, szóval ez pont nem fog kiderülni. Egyébként meg ők is emberek, közöttük is van minden fajta ember, mint ahogy más nemzeteknél is.
2020. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Erre csak általánosító választ lehet adni... nincs két egyforma ember még akkor sem, ha amerikai. De egyébként az én amerikai barátaimmal kifejezetten könnyű volt barátkozni, sőt inkább ők keresték az én társaságomat, mint fordítva. Egyikük egyenesen a legjobb barátommá vált. Egyébként én nem is hallottam még ezt róluk, hogy felszínesek lennének (a franciákról inkább), viszont nekem személy szerint egyáltalán nem ez volt a tapasztalatom.
2020. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

#2 jól írja.



Magyaroknal tapasztalat miatt mondom, hogy nehezebb, bunkóbb elsőre, de utána egész jó barátoddá válik.

( Van kivétel, ja, de hol nincs? :) )

2020. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Előfordulhat, ha nem tudsz csak magyarul.
2020. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Én az ellenkezőjét hallottam. Simán leállnak egy turistával csacsogni bármiről, nyitottak, barátságosak. De értelemszerűen nem mindenki az. Szóval a kérdésed ilyen "nesze semmi fogd meg jól..."
2020. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5, ez igaz, de ennek a 90%-a felszínesség általában.

Éltem kint 4 évig, van ilyen és olyan ember is, lettek jó barátaink kint, ugyanakkor nagy általánosságban én azt látom, hogy sokat adnak a látszatra mindenféle tekintetben. A mézes mázos felszín alatt kitudja mi lapul.

Barátkozni, felszínes kapcsolatokat kialakítani egyébként egyáltalán nem nehéz. Áttörni a felszínen, az nehéz.

2020. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csoki moki
2020. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!