Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdekemberek? Mi a véleményetek?

Érdekemberek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sulis vagyok, de már végzős és jó sok mindent megéltem már értelemszerűen a sulival kapcsolatban. Mégis egy valami abszolút bármikor fel tudja húzni az agyamat. A címben szereplő embertípus, akik olyanok mintha a barátaid lennének de nem te kellesz hanem kihasználnak. Gyakran megesik hogy ezek az emberek hencegnek a dolgozatukra kapott jó jegy miatt, sokszor 100%-ot írnak. Persze azt senkinek nem mondják hogy kicsalták az egészet, sőt a tanárok észre sem veszik. Ez az ember odafordul hozzám amikor a tanár hátat fordít és segítséget kér. Mikor lenézi a megoldásaim és én kérnék segítséget megfordul és otthagy a francba. Ez az embertípus kioktat ha valamit nem tudsz, de ő bezzeg sérthetetlen. Hatalmas egó és önzőség. Színjáték az egész. Színészet a tanárok előtt, mindenki előtt. Amíg hasznos vagyok, addig kellek. Ha nem figyelek oda rá, kiprovokálja és mivel ő nagyszájú, ezért mindig a középpontban van. Persze a legérdekeltebb embereknek azért segít néha, például miután kicsalta a megoldásokat a dolgozatnál előszeretettel lesúgja. Aztán azt hallgathatod napokig hogy ő mennyit segített de jo barát milyen okos...

Felfordul a gyomrom.

Aztán csalódok... csalódok... de mit tud csinálni aki körül van véve ilyenekkel? Mondjuk én tudom mi a becsület, próbálom észben tartani, de sajnálatos hogy csak azt látom milyen igazságtalan helyzet...


2020. jan. 16. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg, hogy neten, nem a suliból ismerkedtem. Így ki lehet fogni normális embereket is.
2020. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem bírom őket, de a helyzet az, hogy te asszisztálsz az egészhez. Gondolom tetszene a népszerűségük vagy valami, ezért segítesz nekik. Ezt sem tartom sokkal jobbnak.
2020. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

Az érdekemberek nem fognak neked itt válaszolni, tehát a kérdésed nagyon sértőn van megfogalmazva. Mindeki, aki válazsolni akar neked, a legnagyobb jóindulattal is, érdekembernek van címkézve. Ez bunkóság a részedről.


Egyrészt: dehogy vagy te okos. Még rendesen fogalmazni sem tudsz. Másrészt: azért használnak ki, mert hagyod magad.

Olyanokkal barátkozz, akik odafigyelnek rád és ne olyanoknak pedálozz, akik érdekből nyalnak, kihasználnak, aztán csak beléd rúgnak.

2020. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!