Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miėrt fogad egygatyában...

Miėrt fogad egygatyában vendėgeket?

Figyelt kérdés

Az a szitu ,hogy ėlettársam rokonai ünnepek alatt meghívnak család látogatásra.

(Karácsony)


Ėn ės párom mindíg próbálunk ilyenkor azėrt kultúráltan megjelenni mint vendėg.


Viszont a rokon ahogy megėrkezik egyből ledobja a nadrágot pólóra vetkőzik ės úgy ül le az asztalhoz (beszėlgetni)


Nem tudom ki hogy van ezzel de szerintem illetlensėg. Kellemetlenül ėrzem magam.


Míg az asszonyok beszėlgetnek ėn egy mogorva közėpkorú kopaszodó közömbös tekintetű alsógatyás hallgatag rokonnal ülök szembe az asztalnál.


Ėn nem tudom hogy reagáljak a helyzetre.


Párom szerint mindíg ezt csinálta ez az illető ha hazaėrt munkából szerinte ne tekintsek ennek jelentősėget.


Mi a vėlemėnyetek?


2020. jan. 16. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A kedves rokon elég primitív redneck paraszt szinten mozoghat, ha konkrétan egy szál semmire vetkőzik, amint belép az ajtón. De a párod se 100-as a családjával együtt, ha ezt csakúgy szó nélkül hagyják.
2020. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Tenyleg ez a legnagyobb problemad, ebbol nem koll ekkora ugyet csinalni.

Ismerek olyan embereket akik erzekeny boruek, ok haza mennek, es rogton vetkoznek, mert nem birjak magukon elviselni a rzhat. Ha elmegyek hozzajuk alig van az illeton ruha, de most ebbol cainaljak poblemeat, mert irogassam ki...

2020. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tėnyleg nem tudom... "Ezėrt kėrdezlek titeket. (Mi a szokás?!)


"Ėn is szoktam otthon alsógatyában tėnykedni ,bár mondjuk ha jön hozzánk valaki vagy csenget a postás ėn felveszek egy rövidnadrágot vagy mackógatyát szabadidőt álltalában.

2020. jan. 16. 19:18
 4/5 thinktank válasza:

egyértelműen bunkóság, egyáltalán nem illik.


ha van valami oka, orvosi, vagy kényelmetlenség vagy ilyesmi, akkor is illene megkérdezni. pl "bocs de ez és ez miatt le kell vennem a nadrégo, remélem nem zavar túlságosan"

2020. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"Nincs semmi ilyen orvosi oka az biztos.
2020. jan. 17. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!