Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem szoktatok új emberrel...

Ti nem szoktatok új emberrel való első találkozáskor kicsit izgulni, remegni, befeszülni? 10-15 percig kb. Mondjuk egy kávézóba pl leültök beszélgetni.

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem.


A válasz 0%-ban hasznosnak bizonyul.:)

2020. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy nem hasznos :) Talán megerősít.
2020. jan. 16. 19:09
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem, nincs megfelelési kényszerem, főleg ha még azt se tudom, egyáltalán szimpatikus lesz-e nekem az adott illető..
2020. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem.

Mondjuk 10ezer ember előtt lehet, hogy lenne lámpalázam, de ez csak a téma függvénye.

2020. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Remegni éppenséggel nem remegek, de izgulni azért szoktam :D
2020. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyakori az idegesség.
2020. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Izgulni én is szoktam, remegni azért nem. Azon izgulok általában, hogy milyen lesz a másik, találunk-e közös témát. Ha rögtön megvan a közös hang, akkor gyorsan elszáll az izgalom, ha nincs meg, akkor végig feszengek és mihamarabb meg is pattanok. :D
2020. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 thinktank válasza:

hú, amikor elkezdtem randizni, akkor nagyon. most is azért eltart egy ideig, mig felengedek egy új emberrel, még ha nem is izgulok már annyira.


F36

2020. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy csomó ilyet ismerek, vagy túl sok kávét ittak, vagy túl kevés gyógyszert szedtek, vagy túlságosan le vannak terhelve pszichésen és még az is lehet, hogy van valami komoly bajuk, betegek, vagy eleve a létbizonytalanság szélén vannak, az is lehet is fáznak nagyon és akivel találkoznak, az a tíz fok alatt hőmérsékleten érzi magát jól, ezt nem lehet tudni mitől van, én is voltam már ilyen helyzetben tök sokszor, de aztán feloldottak igazán hamar a társaság tagjai, olyan komfortos lett a végére a hangulat, hogy nem is akartam hazamenni
2020. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2020. febr. 2. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!