Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindig a tiniken csattan...

Miért mindig a tiniken csattan az ostor?

Figyelt kérdés

Oké, szögezzük le, a tinik tényleg sokszor hülyén viselkednek, viszont most nem róluk lenne szó!

Hanem inkább a felnőttekről és azon belül is azokról a felnőttekről, akik rosszul érzik magukat a bőrükben a koruk miatt, ezért a tiniket szidják. (ha te nem vagy ilyen, ne vedd magadra) erről sajnos élőben is volt tapasztalatom, ahogy 1-2 ismerősömnek is. Viszont itt is láttam pár érdekes kérdést. Például volt valami nő, aki megkérdezte miért jobbak az idősebb nők, hát persze kapott pár választ, de amikor még mindig nem olvasta, amit szeretett volna, ő maga írta oda, hogy jobbak az ágyban. (hogy direkt írta vagy elfelejtett átlépni egy másik profilba, nem tudom) de ez csak egy példa volt. És érdekes, hogy azok akiknek magukkal van bajuk mindig mást találnak meg, és, ha valakinek a korával van baja, mindig a tiniket ostorozza,és még a munkahelyen is sajnos. Barátnőm (17)pl esti mellett dolgozik, normális, jó jegyei vannak, aztán már az első napján kikezdte 1-2 50-es banya, még olyanokat is mondtak rá, hogy nincs melle, meg megkérdezte tőle, hogy fogott-e már fszt (a 2.napján) és hát kiderült, hogy szűz és még azzal is csesztették. Szóval nem értem ezeket. Nekem mondjuk eszembe nem jutna bárkit is piszkálni a kora miatt vagy bármi más miatt, amiről nem tehet. Szóval nem tudom ezek az emberek mit érezhetnek?



2020. jan. 17. 02:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit túldrámázod, nem mindig a tiniket ostorozzák. Igazából idővel majd észreveszed, hogy akárhány éves is leszel, lesz olyan, aki rossznak fog tartani. Tiniként a tiniségért, pályakezdőként azért, középkorúként azért, öregként meg azért. Ez ilyen, felesleges ezen pörögni.
2020. jan. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Végül is lehet, hogy azért érzem, mert még én is abban a korban vagyok aztán ki tudja. Tudom, hogy a többi korosutálynak is megvannak a maga nehézségei, de én valahogy mindenhol azt látom, hogy őket szidják, lehet sokszor nem alaptalanul, de azért van sok túlzás is.
2020. jan. 17. 03:26
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
A milfek semmivel se jobbak az ágyban, ez személyes tapasztalatom.
2020. jan. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem nézel politikai felületeket. Na ott aztán nem tinik háborúznak...
2020. jan. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

"Szóval nem tudom ezek az emberek mit érezhetnek?" - Ezek az emberek altalaban megkeseredett lelki szegenyek. Sajnos sokan idejutnak a munkakorulmenyek es eletkorulmenyeik miatt.


Meg en ugy veszem eszre, hogy mi magyarok (nem fiatal korban, hanem kesobb) hajlamosak vagyunk utalni a masikat, mar csak azert is, mert letezik az illeto. Ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni. Egy normalis gazdasagi fellendules, amit az also reteg is erezne meg par generacio talan eleg lenne, hogy ez az alaptermeszet valtozzon.

2020. jan. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert vannak olyanok, akik ilyen stílust engednek meg maguknak, nem jelenti azt, hogy "mindig" a tinik vannak elővéve.

Egyébként barátnődnek határozottan azt kellett volna mondania, hogy életének ezen része csak rá tartozik, mással nem kívánja megosztani és akkor nem "derül ki" hogy szűz, ezek szerint reagált valahogy-valamilyen módon a szemét piszkálódásra. Akiről látják, hogy lepereg, annál abbbahagyják. Felháborító, elkeserítő igen, hogy idősebbek ilyen stílust engednek meg maguknak.

2020. jan. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azert mert mindig a konnyu celpontot bantjak. Egy tini sokszor meg nem tudja megvedeni magat, nem tud hatart szabni, igy rajta konnyu kielni magukat az ilyen idiotaknak.
2020. jan. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Azért, mert nekünk vénséges-véneknek (36 vagyok) furcsa az, ahogy ti éltek. Én például nem értem, mit lehet egész nap a telefonon lógni, és még randevú közben is azt a szart nyomkodni. Mi olyan fontos azon? Amikor én gyerek, tini voltam, még nem volt mobiltelefon. Tudom, ti ezt elképzelni sem tudjátok. Ma már én sem értem, hogy volt az lehetséges, hogy folyamatosan elérhetetlenek voltunk a szüleink számára :) Pedig így volt, és ez volt a természetes, senki sem halt bele. 17 évesen kaptam az első mobilomat, ami akkor 20.000 Ft-ba került, nem pedig félmillióba, mint azok a telefonok, amiket a mostani tinik követelnek maguknak. Megjegyzem, ennyiért most sem vennék magamnak.

A "mi időnkben" még nevelték a gyerekeket, az iskolában jobbára tiszteltük a tanárokat, ha rossz jegyet kaptunk, akkor minket csesztek le a szüleink, és nem mentek be az iskolába, hogy megkéseljék a tanárt. Nem tegeztük se a tanárt, se az óvőnőt. Rossz gyerekek mindig voltak, de akkoriban ez nem volt normális, mi is kinéztük magunk közül az ilyeneket.

Nem 12 évesen veszítettük el a szüzességünket.

A mai fiatalok számomra nagyon idegenek, ezekkel a hülye faces-instás pózolásokkal, pucsításokkal nekem olyanok, mintha valami debil fogyatékosok lennének. Persze tudom, hogy ezt még öregasszonyok is csinálják.

Mégsem akarok általánosítani, mert itt-ott találkozok nagyon céltudatos és intelligens fiatalokkal is, ilyenkor az a gondolatom támad, hogy talán mégsincs veszve minden.

Sajnos sok a rosszindulatú ember. Engem is bántottak, amikor friss diplomásként elkezdtem dolgozni, nyilván egy ronda, öreg nő irigy a fiatal, szépre. Kérdés, hogy ezt mennyire tudja intelligensen kezelni. Én nem állnék bosszút senkin azért, mert szebb és fiatalabb nálam, de ez én vagyok. Hogy ki milyen az ágyban, azt pedig igazán nem tudom :)

"még olyanokat is mondtak rá, hogy nincs melle, meg megkérdezte tőle, hogy fogott-e már fszt (a 2.napján) és hát kiderült, hogy szűz és még azzal is csesztették." - ez szánalmas és undorító.

2020. jan. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"tini" koromban a saját korosztályomat utáltam a legjobban, ez sajnos most se változott, vagyis a fiatalok kissé idegesítenek. Természetesen nem az összes, hanem az alábbi típus:

Okoskodó, hőzöngő, mindig vihogó, mindenen poénkodó, provokáló, agresszív, mindenbe belekötő.


Amúgy idősben is megvan ez a típus, ott annyi a különbség, hogy nem vihognak semmin.


Felnőttebb korban azért lenyugszanak az emberek, és jóval élhetőbbek.

2020. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

08.18


Hát nem biztos hogy időskorban lenyugszanak. Köztudott, hogy a fiatalkori negatív tulajdonságok, időskorban hatványozódnak. Tehát ha valaki 20 évesen tahó volt, az 60 évesen ultra tahó lesz. Csak nézz meg egy fideszes vagy mszp-s tüntetést. Ott vannak többségben a bottal hadonászó, fogatlan, kőbuta réteg.

2020. jan. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!