Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetel azokról az...

Mi a véleményetel azokról az emberekről, akik lottóznak?

Figyelt kérdés
Lenézitek őket? Butának tartjátok őket? Miért?

2020. jan. 17. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Én most kezdtem el lottózni.


Aki túlzásba viszi, ott baj van. Normális keretek között nincs gond vele.


Én eddig pl sokszor nyertem ketteseket. Az ára sokszor visszajön.

2020. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hetente egy mezövel játszom,remény adónak hívom,meg szórakoztató elképzelni hogy mi lenne ha nyernék,illetve vajon letudom e gyözni a lehetetlent amelyet a valószinüségszámitas mutat az esélyeimre
2020. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Szegények adója a szerencsejáték.

Lottózni nem szoktam, de néha elkaparok egy 300ast a postán.

Inkább gépjárműnyereménybetétet vettem, az ugyanolyan mint a lottó, csak ingyen van(kb)

2020. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mértékkel játszik és nem veszélyezteti a megélhetését, akkor nem feltétlen tartom rossz dolognak a szerencsejátékokat. Tanultam valószínűségszámítást, tudom, hogy szinte biztos veszteség a lottózás, de szerintem mértékkel belefér, ennyi remény elfér az ember életébe.
2020. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az édesapám mindig játszik. De nem viszi túlzásba. A szokásos számaival, mezőivel, évtizedek óta. Tavaly az 5 lottón volt 4-se. Szóval megy az a pénz rosszabb helyre is amibe kerül.
2020. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem nézem le, de ha csak úgy a semmibe lottózik, azt értelmetlennek tartom. Azonban, ha kombinációkat használ, akkor érdekesnek, találékonynak vélem.
2020. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
78%

Én kb. 3 hónapja kezdtem el játszani, és 2x volt hármas találatom. Nagyon jó érzés reménykedni minden péntekig (eurojackpot). Ha nem adjuk meg a lehetőséget a szerencsének, sosem talál ránk.


Te mit gondolsz kérdező?

2020. jan. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pénzpazarlásnak tartom a lottózást, egyáltalán nem biztos, hogy jól fog járni vele az illető. Viszont amíg nem az én pénzemet költi el szerencsejátékokra, addig nem foglalkozok vele.
2021. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!