Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért csinálhatta?

Szerintetek miért csinálhatta?

Figyelt kérdés

Egy barátommal (férfi) még pár hónapja eléggé összevesztünk, azt hiszem mindketten hibásak voltunk. Én többször megszerettem volna vele beszélni, illetve a magam részéről elnézést is kértem. Ő viszont eléggé elutasító volt ezen a téren. Többek közt ezért letiltottam facebookon, és az élet úgyhozta hogy már elég régen nem is találkoztunk. (pár hónapja) Pár hete az utcán véletlenül találkozott édesanyámmal ahol megkérdezte őt hogy hogy vagyok, és hogy egyszerűen nem képes azok után amit csinált a szemembe nézni, pedig már nagyon szeretne velem beszélni, de ugye nem tud. Anya finoman szólva is elküldte (valójában csak engem szeretett volna védeni) Viszont én pár napja visszavontam Facebookon a tiltást, erre most ő tiltott le. Igazából azt sem értem hogy tudta meg hogy már nincs le tiltva, és annak függvényében amit anyának mondott pedig végképp. Ti mit gondoltok?


24/N



2020. jan. 17. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk onnan, hogy lehet próbált rádkeresni, de nem talált, aztán meg hirtelen igen.

Eléggé gyerekes ez a tiltogatás, viselkedhetnél felnőtt módra 24 évesen. Ahogy ő is.

2020. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.

Mondá vala a közmondás. Hát az anyuka kicsit bekavart.

2020. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
fel kell venni a telefont oszt beszélni vele. VAlakinek kezdeményezni kell.
2020. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!