Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmúlik ez a "szivárvány"...

Elmúlik ez a "szivárvány" korszak is egyszer?

Figyelt kérdés

Viszonylag nem rég óta van az, hogy a világ elfogadja a melegeket. Mivel ez még új dolog, szerintem van egy kis túlkapás benne. Egyre több másságot tartanak nyilván, ami normálisnak tekintendő jelen korunkban. Az LMBT.... rövidítés sokszor hízik egy betűvel. Úgy hallottam rengetek nemi identitás van már nyilván tartva. Rengeteg féle szexualitásról is lehet olvasni. Ma már nem csak annyi a helyzet hogy valaki homo vagy hetero.


Arra tippelnék, ha lecseng ez az időszak, akkor a lista némely eleméről kiderül hogy mégsem normális. Mostanság lehet hogy vizsgálni sem nagyon merik, mert ilyen a korunk szellemisége. Ti mit gondoltok erről?


2020. jan. 18. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon remélem hogy véget ér. Én igazából megértő vagyok, mindenki szexeljen azzal akivel akar, úgy ahogy akar. Felőlem egy lámpaoszloppal is osszejöhet. De ne mutogassa hogy "látjátok, ezt bevállaltam, sőt, megmutatom mindenkinek"

Otthon csináljon amit akar

2020. jan. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Igen, el fog múlni. Mindig is voltak melegek, de ennek mutogatása inkább divat. Ha változik a politikai, gazdasági, stb helyzet, akkor nem lesz erre igény. Ha meg komoly problémák jönnek, pl harc a vízért, akkor senkit sem fog érdekelni mások szexuális beállítottsága.
2020. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem lenne semmilyen "szivárvány korszak", sőt, pride sem lenne, ha nem lennének ilyen korlátolt barmok, akiknek a fő elfoglaltságuk, hogy saját unalmas életük helyett mások magánügyein pattognak. Tudod, mi a nem normális? Az, amikor valaki azon rugózik, hogy XY idegen most kivel, mikor és hogyan szexel. Na, ez a nem normális.

Egyébként is vigyázni kéne azzal, hogy mit titulálunk abnormálisnak. Sokak kedvenc érve, a "természetesség" alapján az sem normális, hogy valaki nem akar annyi gyereket csinálni, ami a csövön kifér. Hiszen a "természet" ezt diktálja. Ezek alapján hacsak nem vagy kilencgyerekes etnikum, a ti családotok sem normális.

2020. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

#3 "Tudod, mi a nem normális? Az, amikor valaki azon rugózik, hogy XY idegen most kivel, mikor és hogyan szexel. Na, ez a nem normális."


Az a nem normális ha kiteszi valaki a kirakatba hogy kivel mikor és hogyan szexel. Erre felvonulást szervez. A kutyát se érdekelné hogy mi van vele. De nem, jön és mutogatja magát. Na ez a nem normális!


Csinálja otthon, magánügy. Ne legyen felvonulás.

2020. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 nemaRendőrség ***** válasza:
9%

Az lgbt közösség szépen ki fog halni.

41% az átlagos öngyilkossági arány náluk 5 éven belül. A legkisebb 20% a crossdessereknél van, a legnagyobb 84% azok körében akik átműtették magukat.


Ez az egész arról szól hogy a mentálisan gyenge egyedeket kiszelektáljuk. Sokkal jobb megoldás mint a háború, ahol pont az legjobbjaink esnek el.

2020. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem érdekel, hogy ellenszenvet vált-e ki a véleményem, szerintem el fog múlni ez a korszak és helyeslem is, ha így fog történni. Nem amellett teszem le a voksomat, hogy ezt követően bántani kellene bárkit is a nemi identitása miatt, de azt tényleg nem tartom normális dolognak, hogy azzal kérkedik a nagy nyilvánosság előtt, ami egy normális embernek a legbelsőbb magánügye. Hová fajulna a világ, ha a heterók - és egyebek - hetente szerveznének különböző felvonulásokat? Nincs értelme ennek az egésznek. Ha van olyan ember egy ember életében, akivel megérti egymást szexuálisan, tegye, amiről azt gondolja, érzi, hogy jó neki, de ezzel nem kell kérkedni, - nem lesz senki több attól sem, hogy eljátssza a falu bikáját úgy, ahogy attól sem, hogy provokálja a magát normálisnak valló többséget. Magukra csukják a hálószoba ajtaját és senkinek semmi köze ahhoz, hogy mi folyik ott - addig, amíg mindegyik ember a saját szabad akaratából teszi azt, amit.
2020. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Aki szerint nem való utcára a szexualitás meg romantika, azért rendesen tartja a kettős mércét. Azt miért fogadjuk el, hogy egy hetero pár a parkban a padon csókolózik, vagy a tömegközlekedési eszközön hangosan cuppogva jelzik mindenkinek hogy ők szerelmesek, meg ha egy fokkal sötétebb lenne, már ott baszásra készen is lenne mindkettő, úgy fel vannak izgatva? Ezeket sem kellene senkinek látnia, még sincs sehol szóvá téve meg felháborodva senki rajta. Pedig ugyanúgy magánügy és a hálószobába tartozik.

Nyilvánosan szoptató anyákkal mi a helyzet? Tudom, forduljon el, akinek nem tetszik. Akkor ennyi erővel mindenkitől el lehet fordulni, ami nem tetszik. Csókolózik a buszon? Nem nézek oda. Felvonulást szervez? Nem megyek arra aznap. És akkor mindenki le van szarva.

2020. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nemaRendőrség ***** válasza:
86%

@7

A buszon cuppogó párt pont ugyanúgy tarkón kéne ütni mint a díszbzikat

2020. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Amikor az lmb-hez adnak hozzá egy új betűt, az általában a heterok miatt van, akik azt hiszik hogy ez egy klub, aminek menő dolog a részének lenni. Lasd: ott vannak a heterok, akik nem akarnak dugni (aszexualisok) , heterok, akik csak akkor akarnak dugni, amikor már megismerték a másikat (demiszexualis) heterok, akik csak dugni akarnak (aromantikus) heterok, akik egyszere több emberrel akarnak kapcsolatban lenni (poligamok) stb, stb.

Meg még a biszexek szoktak néha kitalálni maguknak egy új betűt, mert sokan nem tudják feldolgozni, hogy tokmindegy, hogy melyik nemhez vonzódnak jobban, attól még biszexek maradnak.


A nemi identitásosdi meg gyakorlatilag szexizmus 2.0, ami olyan lanyoknak van, akik "nem olyanok, mint a többi lány", és olyan férfiaknak, akik fiatal korukban az anyjuk bugyijára verték ki, vagy pedig azt hiszik, hogy a női lét annyi, hogy sírnak a romantikus filmeken, és kikenik magukat sminkkel, és ezért megkovetelik, hogy nőknek legyenek tekintve.


Egyiknek sincs semmi köze sem a tenylegesen melegekhez, hanem inkább csak liberálisokhoz, akik a részesei akarnak lenni valami olyannak, aminek amúgy nem lennének.


"Mostanság lehet hogy vizsgálni sem nagyon merik, mert ilyen a korunk szellemisége."

De, lehet vizsgálni, és sok homoszexuális nő és férfi is vizsgálja, csak ugye ők nem annyira látványosak a feltűnési viszketegseges heterok és szexisták mellett.

2020. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Aki szerint kettős mérce a prideot felemlegetni, de a buszon smacizó párt nem, az nem érti a kettős mérce fogalmát, vagy valamelyik jelenséget. De segítek

Pride=büszkén vállalom hogy nem hetero vagyok, és ezt nézze meg mindenki, kiteszem a kirakatba

Busz=szeretem a párom, és nem érdekel hogy hol vagyok

Kettős mérce=ugyanazt a dolgot másként megítélni, ha egyik vagy másik csoport csinálja

2020. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!