Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzalmasan utálom az embereke...

Borzalmasan utálom az embereket, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Eddig is megtörtént, hogy egyszerűen nem bírtam elviselni senkit, de most már hosszabb ideje tart. Egyszerűen irritálnak az emberek, legyen szó bárkiről. Legszívesebben elköltöznék valami lakatlan szigetre, ahol senki se keres. Akármit mondanak felforr tőle az agyvizem. Nem tudom megtalálni az okát, hogy mégis mitől érzek így, és már ez is kezd idegesíteni.

3 éve tart ez az állapot, egyszerűen némelyik embertől szinte hányni tudnék. Tisztelet a kivételnek.


22F



2020. jan. 18. 11:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem még saját magadat is utálod. Hogy tudnál másokat szeretni, ha saját magaddal se vagy rendben?

Én pl. semmit nem tettem ellened, hogy utálj. Tehát a hiba benned van.

2020. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%

Pl. kezeltethetnéd magad.


Ha olyan embereket is utálsz, akik semmit nem tettek ellened, akkor a hiba -tetszik, nem tetszik- benned van.

2020. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

Vegyél elégtételt magadon otthon az előszobában a tükör előtt! Verekedjetek össze - és győzzön a jobbik!

Komolyra fordítva a szót:

Úgy vélem, tartósabb ideje megért már a helyzeted arra, hogy erről elbeszélgessél egy pszichológussal. Talán van még kiút, - de minél tovább halogatod a dolgot, annál jobban rombolod az esélyeidet, míg nem visszafordíthatatlan, végzetes folyamatokba torkollik ez az egész. Ha rám hallgatsz, erőt veszel magadon és minél hamarabb elindítod a folyamatot, - hogy legyen esélyed kilábalni ebből a kellemetlen állapotból. A pszichológustól nem várhatod el azt, hogy megoldja a problémádat, de abban mindenféleképpen számíthatsz rá, hogy feltárja a viselkedésed okát és megmutassa számodra a helyzet megoldása felé mutató irányt. Ennyit tud - és valószínűleg fog is - tenni érted. Jobbulást!

2020. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

"Szerintem még saját magadat is utálod. Hogy tudnál másokat szeretni, ha saját magaddal se vagy rendben? ,,


Magamat nem utálom.

2020. jan. 18. 11:54
 5/28 A kérdező kommentje:

" Pl. kezeltethetnéd magad. ,,


Nem hiszem hogy kéne kezelni magamat, nem gondolnám hogy beteg vagyok. Vagy te annak gondolsz? Haha.

2020. jan. 18. 11:56
 6/28 A kérdező kommentje:
#3 köszi a válaszodat, de a baj az, hogy nem velem van a baj, hanem az emberek valahány részévelt (tisztelet a kivételnek)
2020. jan. 18. 11:58
 7/28 A kérdező kommentje:
Utálom az embereket, ahogy képmutatóan viselkednek mindenütt, mosolyognak egymásra és megjátsszák magukat. Nem szeretek közösségbe járni, legyen az vendégség, idegenek vagy régi haverok. Mindig egyedül vagyok itthon, egyedül sétálok az utcán, nem találkozom és nem beszélgetek senkivel. Nem szeretem, hogyha bárki rám néz, olyankor elnézek másfelé vagy lesütöm a fejem, teljesen zavarban vagyok. Inkább nem beszélek semmit, minthogy azt mondjam, amit kellene. Családtagjaimmal sem beszélek semmit, ha hívnak telefonon, akkor a legszükségesebbeket válaszolom: "aha, oké, igen, nem, szia". Konkrétan egyszavas válaszokat mondok amikor csak lehet, hogy minél kevesebbet kelljen kommunikálni. Ideges vagyok, ha mással kell beszélnem, nem bírok a szemébe nézni, és furcsán viselkedek olyankor. Rettentően félek bármilyen társas kapcsolatot, kommunikációt megélni.
2020. jan. 18. 12:00
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
Ja, én is. Szüleimen, barátaimon, barátnőmön kívül mindenkit utálok.
2020. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha valaki elolvasta! Olyan véleményére lennék kíváncsi, aki érez/érzett hasonlókat, és esetleg tud valami megoldást, hogy ki lehessen lépni a mókuskerékből.
2020. jan. 18. 12:03
 10/28 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nincs rá megoldás, ilyen a természeted
2020. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!