Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hatalmas önbizalomhiány? Hogy...

Hatalmas önbizalomhiány? Hogy érezzem jobban magam?

Figyelt kérdés
Nagyon magam alatt vagyok attól, hogy a két kolléganőmet dicsérgetik a férfiak fb-on, mikor kiraknak valamilyen új, “dögös” képet. Én sosem rakok ki, nem vagyok pózolós típus. Úgy érzem, nem vagyok rondább, mint ők, sőt, ezért is bánt, hogy ennyire ajnározzák őket. Jóban vagyunk, kedvelem is őket, de már kezdek irigy lenni és ez nagyon rossz érzés. Férfi kollégáktól is hallom vissza, hogy így csinosak, meg úgy csinosak és attól tartok, ők jobban tetszenek nekik, én meg az utolsó helyen kullogok mögöttük a rangsorban. Hogy győzzem ezt le? Hogy érezhetném jobban magam?
2020. jan. 18. 19:46
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Fiatalok vagyunk mindhárman, 20-30 között.
2020. jan. 18. 19:47
 2/21 A kérdező kommentje:
Főleg azért élem meg ilyen rosszul a dolgot, mely nagyon tetszik egy kolléga és folyton attól tartok, neki is jobban tetszik a két kolléganőm.
2020. jan. 18. 19:54
 3/21 anonim ***** válasza:

1. Talán, ha nem másokhoz hasonlítgatnád magad, akkor fele ennyi problémád se lenne.

2. Te miért nem teszel ki képeket? A semmire nem fogsz dicséretet kapni.

3. Ha problémád van a külsőddel, akkor mi akadályoz meg téged abban, hogy tegyél érte?


Az egész kérdésedből süt az irigység, és az önutálat. Nem irigynek kell lenni a másikra, hanem saját magadból kell kihozni a maximumot.

2020. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Megteszek mindent, ami telik tőlem, de az arcszerkezetem nem tudok változtatni, ezt ugye te is belátod?
2020. jan. 18. 19:59
 5/21 A kérdező kommentje:
Az irigységről pedig leírtam, hogy zavar.
2020. jan. 18. 20:00
 6/21 A kérdező kommentje:
Az nem segít, ha még egyet rúgsz a földön fekvőn...
2020. jan. 18. 20:00
 7/21 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a könyvet:

[link]

2020. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
És van kint képem, csak nem váltogatom sűrűn, nem teszek ki bikinis, kihívó képeket, mert az nem én vagyok.
2020. jan. 18. 20:02
 9/21 anonim ***** válasza:
A kolleganőidnek hatalmas önbizalomhiánya van és másoktól várnak megerősítést, hogy jól néznek ki, ezért pakolgatják ki a fotóikat. Hidd el, semmi okod irigykedni rájuk!
2020. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy akkor miért az ilyen lányokra vagy irigy?

Ha te nem vagy ilyen, akkor nem értem a felesleges hisztidet.

2020. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!