Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lepjek tul azon hogyha...

Hogy lepjek tul azon hogyha nagyon buta, ego dolgot csinaltam?

Figyelt kérdés
Es nagyon beegettem magam es le se merem irni hogy mi az:(
2020. jan. 19. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Minden csoda három napig tart, majd elfelejtik. Senki sem tud olyat tenni, hogy mindig rá gondoljanak. Te attól az elképzeléstől szenvedsz inkább, hogy "mások mit gondolhatnak tetted kapcsán". Nem kell rá gondolni. Tudom, könnyű mondani. Én is szenvedek hasonlótól egyébként.
2020. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan...legalabb nagyvonalakban! Lehet, hogy egy het mulva mar nevetsz az egeszen!
2020. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezzel megsértettél vagy mélyen megbántottál valakit, akkor először is őszintén kérj tőle bocsánatot. Lehet, hogy azonnalra nem fog megbocsátani, mert olyan ember, hogy az nem megy neki rögtön, de legalább jól esik neki, hogy te belátod: mekkora barom vagy és mennyi fájdalmat okoztál neki.


Ha csak úgy, nagy társaságban, vagy nyílvános helyen voltál tahó és arcos, akkor nézz magadba és igyekezz levonni a konzekvenciákat. Attól függ, miért tetted és mit tettél. Gondold át és a jövőben cselekedj másként.

2020. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Igazából senkit nem érdekel. Majd rájössz nem jelentenek ezek semmit.
2020. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Tudnék segiteni dehát nem merem leirni.
2020. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!