Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek sikerült legyőznie...

Valakinek sikerült legyőznie ezt a szorongást?

Figyelt kérdés
Emberek közt szorongok. Az a megoldás erre, ha magamat adom, és rájövök, hogy nem lesz belőle semmi gond?
2020. jan. 19. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy társaságban mindig inkább hallgattam, mert nem volt elég önbizalmam és azt hittem nem tudok érdekeset mondani. Meg nekik vagy vettek 18 évesen kocsit vagy vettek maguknak pár év munka után egy olcsóbbat (de persze audit). Nekem meg nem volt 24 évesen se saját (mert nem is kellett) de úgy éreztem hogy le is vagyok maradva az életben.

Aztán beindult a vállalkozás ami miatt addig spóroltam, vettem elég szép kocsit. Lett pénzem, nagy királynak éreztem magam. Átestem a ló túloldalára mert azt hittem hogy kifele kell mutogatni az anyagiakat, mert az az érték de szerencsére hamar visszavettem az arcomból és úgy érzem, most vagyok jó úton.

2020. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem az emberek miatt szorongsz, hanem amit gondolsz róluk hogy ők gondolják rólad. Elkezdesz félni, kikövetkeztetni, mi lenne ha, mi van ha megítélnek, rosszat mondanak rólad és te ezektől félsz, ha nem jól csinálod a dolgokat, hogy ha mosolyogsz és hülyének néznek..stb ezek mind hitrendszerek,nézőpontok és mind mind nem téged szolgál. Kezd el megerősíteni magad. Szeretem magam, magabiztos vagyok. El kell hitetned magaddal hogy az amit gondolsz nem igaz, arra gondolj ami neked jó. Amit te szeretnél, ne azt hogy mit nem szeretsz. Nem legyőzni kell, nem elnyomni, hanem átalakítani más gondolkodásmód, más nézőpont. Ha magadat adod, akkor is megítélnek de te boldog vagy. Ha szorongsz, idegeskedsz, megfelelési kényszered van, félsz akkor is az is te vagy de te sz**ul vagy. Válasz. :)
2020. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2020. jan. 19. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!