Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miről szoktatok ábrándozni a...

Miről szoktatok ábrándozni a szürke hétköznapokban?

Figyelt kérdés
Én időnként, hogy elüssem az időt, felütöm a Google utcaképet (instantstreetview.com), és felkeresek pár helyet, ahol korábban már jártam. Elábrándozok róla, milyne jó is lenne oda ismét elmenni, elutazni. Pl régi középiskolám, alma máterem, osztálykirándulások, tanulmányi versenyek helyszínei, a főiskola, ahová jártam, a kollégiumok, ahol laktam, stb. Aztán még szoktam időnként nézegetni az arukereso.hu oldalt is. Kikeresek mindenféle árút, terméket, és arról ábrándozok, milyen szép is volna ezeket megrendelni, pl cipőt, kabátot, laptopot, rádiót, különféle kerti szerszámokat, stb. A harmadik pedig, hogy különféle egyetemek weboldalait böngészem, megnézem a tanszékek dolgozóit. Elábrándozom, milyen jó is lenne, ha én is közöttük lennék, jó munkahelyem volna, nem zargatna folyton a főnök!

2020. jan. 19. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok pénz, arisztokrata élet, szerelem.
2020. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hétvégére vágyom, amikor ki tudom magam pihenni, és hozzábújni a páromhoz. Ez egy mindig megvalósuló ábránd, de a hétköznapok olyan lassan telnek, hogy szinte már álomnak hat mire szombat lesz.
2020. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azon, hogy milyen jó lenne, ha végre elindulhatnák azon az úton, amit az előző évben tanultam.

Azon is szoktam, hogy szeretnék magam mellett tudni egy határozott, domináns nőt, aki elfogadja a lábfétisemet: milyen jó lenne néha az adott nő lábaival foglalkozni, ami neki is tetszik.

2020. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ábrándozásnak mondanám, inkább óvatos tervezgetés.

Nézegetem az eladó házakat, telkeket, építőcégek holnapjait és hasonlók, szép lassan áll össze a fejemben milyen házat akarok, és mire van lehetőségem.

2020. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam elképzelni, hogy tíz-tizenöt év múlva interjút adok, és visszaemlékezem arra, hogy milyen most az életem. Sokkal elviselhetőbbé teszi a sok szarságot, ha elképzelem, milyen lesz a jövő, ahol mindez csak emlék.
2020. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ábrándozni nem szoktam olyan gyakran, általában inkább csinálok valamit, ha van szabadidőm.

Elalvás előtt szoktam visszatérni egy ábrándképemhez, ez mindig ugyanaz: van egy kis házikóm valahol Norvégiában talán, az erdőben, egy kis tó mellett a hegyek között, én pedig kint ücsörgök vagy heverészek a ház mellett a stégen, élvezem a napfényt és a csendet. Igazából ennyi az egész, segít elaludni. :D

2020. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Események lehetséges kimeneteleit játszom le fejben. Pl mi történik ha találkozom xy-nal? Ő vajon mit fog mondani, én erre mit mondok stb stb. Beszélgetések és események amiknek a kilencven százaléka soha se fog megtörténni
2020. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!