Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Köszönjek egy csajnak aki...

Köszönjek egy csajnak aki évekig levegőnek nézett majd a munkatársam lett?

Figyelt kérdés

Újépítésű lakópark, 25-30 közötti a csaj és én is. Évekig lenézett és átnézett rajtam amíg szomszédok voltunk mert nem vagyok “helyespasi”. Egy alkalommal részegen még ki is nevettek a barátnőjével amikor én csak haza akartam menni a munka utáni bevásárlásból. Azt mondták hogy ronda csótányképű vagyok és nehogy átmenjenek a csótányaim az ő lakásukba. Sokszor ráköszöntem ez előtt, de mindig elment mellettem, aztán hagytam a francba, átnéztem rajta én is.

Ma hozta bemutatni az új kolleganőt a csoportvezetőnk. Budapest, irodaház, elvárt diplomás állásokkal. Eszembe nem jutott hogy ennek a tahó nőnek diplomája lenne! Rögtön megismert engem, kb most se köszönt, elmismásolta a dolgot. Mondta is “akkor bemutatkoztam mindenkinek”, csak engem a nagy kavarodásban pont kihagyott véletlenül.

Szerintem elég kínosan érzi most magát. Nem tudom hogyan viszonyuljak hozzá ezentúl. Köszöngessek és jópofizzak mert együtt kell dolgozni? Bár sejtem hogyha nem lesz ott a főnök, akkor ugyanúgy átnéz majd rajtam.

Attól félek, hogyha nem nyalizok neki mindenki előtt akkor még kirúgat valahogy. A főnöknek nagyon tetszik, mert tipikus kikapós cicababa, jó test-szép arc.


2020. jan. 20. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Te ezeken a sztorikon egész nap agyalsz, aztán felk-rod magad valami kitalált nőn?
2020. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
ne
2020. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Hogy a fenébe tudna már kirúgatni? Ne foglalkozz vele, és kész.
2020. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Téged egy felnőtt nő 12 éves szintjén gúnyolt, a főnöknél állt a dákó, ezt mindenki látta..

Szép történet! Köszönj, ha elvártan diplomás állásod van, akkor az alapvető udvariassági formák a minimum elvárhatóak.

2020. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bárcsak kitaláltam volna ... na mindegy is. Majd lesz valahogy, de jó pofizni biztos nem fogok vele. Amúgy valóban kritikán aluli a csaj, egyszer a saját pasija zárta ki a lakásból mert annyira be volt állva és ott ordított a körfolyosón, hogy az ő apja az xy és ez meg az lesz. Az egyik barátnője meg szó szerint odapisilt a lépcsőházba (ezt a ház facebook oldalán írta egy lakó aki látta az esetet!)
2020. jan. 20. 16:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy az exem rúgatott ki már munkahelyről! Minden nap bejárt balhézni amikor dobtam világosan. Még az akkori főnökömet is zaklatta, ócsárolt neki engem. Aztán hanyag munkavégzés címszóval megkaptam a felmondást, mert munkaidőben nem a munkával foglalkoztam. Sajnos ott nem volt biztonsági szolgálat hogy kidobassam.
2020. jan. 20. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát az fura nekem, hogy még te érzed magad kínosan. Én a helyében a föld alá is elsüllyednék, és aggódnék, nehogy elpletykáld valakinek a dolgaimat. Mindenesetre vigyázz vele.
2020. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!