Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt, hogy véletlenül olyannal...

Volt, hogy véletlenül olyannal bántottatok meg valakit, ami pont a gyengepontja és napokig bűntudatotok volt?

Figyelt kérdés
Velem most ez történt. Nagyon bűntudatom van és nem tudok magamnak megbocsátani.
2020. jan. 21. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Van a haveri körben egy irto poenos srac, aki amugy amolyan ffias kemény poenokat is mond, nagyon laza, tök jo fej mindenki birja.


Valami kapcsàn megemlitettem neki, hogy latszik hogy van valamennyi pocakja, azt hittem majd erröl is löni fog valami poent mint altalaban a kövérek is olyan joizüeket szoktak nevetni neha pl mi is anyuval otthon anya elhizott, es egy rakàs poenunk van erröl, egyaltalan nem bànto jelleggel, szoval a lényeg a lényeg, nagy megrökönyödésemre a srac ugy mellre szivta megsértödött, ugy beszolt nekem es alàzott ez miatt, es onnanstol feltünöen kiutàlt a tàrsasàgbol, meg folyamat kigunyolt, hogy csak pislogtam



Semmiféle lelkiismeretfurdalàsom nincs, mivel alapbol en nem akartam megbàntani, mindezt totàl àrtatlanul kaptam, mondjuk ugy, inkàbb meggyülöltem, olyan szinten hogy még arra sem méltatom hogy megmagyaràzzam, hogy jol fèlreértett. Higyje akkor azt hogy beszoltam. Pà.el lehet ballagni. Gyökèr.

2020. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztosan volt, de engem is bántottak már meg. Úgy gondolom, hogy egyszer én, máskor "te", így 1:1.
2020. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!