Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy fogadtátok el azt...

Ti hogy fogadtátok el azt hogy csúnyák vagytok?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez most furán fog hangzani, de én csak most fogtam fel az egészet. És azt is, hogy eddig egy álomvilágban éltem. Egy haverom nemrég megmutatta a beszélgetéseit, és úgy en-bloc a nőügyeit. És hát konkrétan, naponta írnak rá különböző lányok, jelölik ismerősnek, és olyan is szép számmal van, akik csak le akarnak vele feküdni. Na még mindig nemtudtam felfogni a látottakat, hogy ilyen létezik. Vagyis inkább itt kezdett leesni a tény, hogy engem azért kerültek el a lányok, azért nem írt rám sosem egy lány se, mert egy ocsmány sz*r vagyok. Pedig a családom és a baráti körömben állandóan azt mondják, hogy milyen helyes és jóképű vagyok, biztos falom a nőket, közbe pedig nem. Átvertek. Csak most nemtudom mit kezdjek magammal. Tényleg úgy nőttem fel, hogy elhittem magamról hogy jól nézek ki, lehetek sikeres a párkapcsolatok terén, és közbe pedig rohadtul nem. Eddig sem volt benne sikerem, és ez kezdett egyre jobban idegesíteni, most meg végre össze állt a kép, hogy miatt volt az egész. Annyi gyönyörű lány él a földön, de tudom hogy ronda vagyok hozzájuk. És most nem sajnáltatom magamat, hanem a tényeket mondom. Ti, akiknek szintén nemvolt reális önképük, hogy fogadtátok el ezt a tényt?

2020. jan. 21. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem realis önkepem volt, van es lesh, mar az elejen tudtam, hogy egy ronda szar vagyok es soha nem lesz csajom, be is következett de mar nem erdekel. Azt a par evet kibirom egyedul, utana meg majd csak elhantolnak.
2020. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Van olyan haverom akit konkrétan fogyatékosnak hiszel mert beszédhibás és olyan a feje is(ha évekig vagy a közelébe rájössz, hogy tényleg nincs ki mind a négy kereke), nem is ad magára túl sokat öltözködés terén mégis van barátnője méghozzá nem is csúnya. Tudod miért? Mert nem azon törte a kicsi fejt, hogy vannak nála szebbek meg jobb dumások hanem odament annyi nőhöz amennyihez csak lehetett és előbb utóbb akad egy akinek épp te jössz be. De ha otthon sajnáltatod magad, hogy neked sose lesz csajod akkor mégis mitől várod hogy legyen?
2020. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kivűl csúnya vagy legalább tartásod,minőségi személyiséged legyen.
2020. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Az a durva, hogy én is világ életemben rondának hittem magam, mert sose próbálkozott be egy pasi se nálam. Majd felregisztráltam társkeresőre és napi 40+ értesítést kaptam. Persze, lányként könnyebb meg miegymás. Aztán rátaláltam a páromra, akinek 5 éve volt előttem az utolsó kapcsolata, és ennek ellenére mindig próbálkozott, nagyon kitartó volt nőügyileg. Megtudtam, hogy a legtöbben azért kosarazták, mert csúnyának találták.

Nem mondom, h szerelem volt első látásra, de még a rózsaszín köd előtt azon kaptam magam, hogy nekem úgy ahogy van, mindenki kis hibáival, (ha vehessük hibának azt ami eltér a standard elvárástól álompasi témában) az nekem pont, hogy tetszik. Ma meg már persze egyenesen imádom a vonásait, és elképzelni nem tudom, hogy valaki azért utasította el, ahogy kinéz. Ugyanígy van ő velem, szerinte szép vagyok, és csinos. Ami nekem baromi jól esik, pláne tőle.

Szóval hajrá! Attól, hogy nem tetszel magadnak és még egy pár lánynak, ne add fel. Biztos lesz olyan ember, akinek pont a tökéletlenséged minden pontja fog tetszeni, sőt, imádni fogja.

2020. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Extrém esetet kivéve (valami születési rendellenesség, baleset nyoma, ilyesmik...) ha az ember kihozza magából a maximumot, akkor lesznek épp elegen, akik vonzónak tartják.
2020. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem is van ilyen ismerősöm, aki szegény nem túl szép, és mégis vannak/voltak szép barátnői. De neki olyan egyedi személyisége van, amivel nem lehet versenyezni. Mellesleg nem ülök egész nap otthon és sajnáltatom magam, mert munkám van, egyetemre járok, illetve eljárok szórakozni is haverokkal, és sportolok is.


#4-es, Nagyon köszönöm a válaszod, ez most nagyon jól esett! Teljes mértékben igazad van, és azon leszek, hogy megtaláljam azt az embert, aki minden hibámmal együtt elfogad mint embert, és én is őt.


A többieknek is köszönöm a válaszokat!

2020. jan. 21. 22:16
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

Az, hogy nem írnak rád a lányok, nem egyenlő azzal, hogy csúnya vagy.. oké rám is írnak zsebbnél szebb csajok de ez tök változó.. van amikor ha én nme írnék le se kak**lnának acsajok szoval....mégis tudok szexelni barmikor ha en kezdemenyezek lanyoknal akk is... először is nem vezettek félre nem kéen a rokonokat hibáztatni. Másodstzor lehet h a haverod egy kamugép mert ő irt ra a csajokra és amikor mar bezslegetett vele elerte h napi szinten irjon neki mindig x csaj pont akk mutatta neked az uzijeit...szóval ez avltozo... masodszor zaon gondolkodj, hoyg mit tudnal tenn iazert h még jobb legyél..és harmadszor járj nyitott szemmel és vedd észre a láynokat de kezdeményezz és ha elutasit keress masik jobb csajt..

Én nme mondanam magam csunyanak sot! Szinte barkit megkapok rengeteg lannyla fekudtem már le... igen volt h meg engem is elutasitottak egyszer egy csaj azt irta te mi a szentistent akarsz ba**od 10/kb 3 as vagy... nala sokkal jobb csajoknak bejottem szoval ja a szépseg relativ nem 1 az izlesunk ;)

2020. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az ember még saját magát sem érti, nemhogy a másikat, vagy a másik nemet. Hogy ki kit miért választ.Nem biztos, hogy olyan szempontból számít a külső, mint gondolnátok.

Az egyik, rosszarcú ismerősömért gyakran összevesztek a nők, míg egyszer megkérdezte egy másik ismerősöm az egyik nőt, hogy miért akarják ennyire, aki azt válaszolta, hogy hasonlít Nick Nolte-ra és ezért.

2020. jan. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24 vagyok és néha chat oldalakon csak egy nevetést kapok. Én annyit tudok mondani hogy törődj bele. Nemtudom hogy fog sikerülni neked de én pl sokkal értékesebbnek tartom a hobbijaimmal töltött időt mint bárkivel. Úgyis mindenki egyedül hal meg, hiába van "mellette" valaki.
2020. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

Tudom, hogy nagyon közhely... de tényleg igaz: ha egy férfi magabiztosságot sugároz, az már önmagában megnyerő.

Tapasztalatból mondom, mint nő. Elképesztően vonzó tud lenni egy erős kisugárzás. Az a baj, hogy aki saját magát rondának tartja, annak semmi önbizalma, ezáltal ezt is vetíti ki a világ felé.

Hiszem, hogy ezt lehet fejleszteni, tudatosítani magadban.

2020. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!