Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Norbi ügyhöz kapcsolódó...

Norbi ügyhöz kapcsolódó legjobb videó, szerintem. Férfi létemre nagyon megfogott. Értelmes és elgondolkodtató 😊 Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 23. 04:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem kár tagadni, hogy vannak olyan kapcsolatok dögivel, ahol elhanyagolt állapot miatt megy tönkre a kapcsolat és van, ahol a kapcsolat miatt hanyagolja el magát a pár.

Általánosítással az a baj, hogy egy kivétellel megdől a teória.

Teljes tagadással az a baj, hogy az egy negatív általános.

Így a pro és kontra vita is azt nem veszi figyelembe, mi a valóság.


Norbi meg régóta csak biznisz szintén űzi az ipart és számtalanszor mellé fogott már és szakmailag kifogásolható. Mégis többen mozognak és próbálnak egészségesen élni miatta. Ami nem mondható el arról, hogy az állam a meccsre járást adómentesíti és a kondi bérlet meg drágább, mint 4 éve. Tehát összességében bármekkora baromságokat csinál update Norbi, sokkal többre tartom a jelenlegi egészségügyi politikánál a tevedesei és szakmai hozzá nem értésével együtt. Egyedül több jót tett az államnak, mint amit a nagy átlag.

Mellette jó néhány balekot sok pénzzel lehúzott.

2020. jan. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem mindegy, hogy mi miatt hízik el valaki kórosan. És azt is vallom, hogy aki kórosan elhízott, nem úgy született, hogy 160kg volt. Aki tesz ellene, mert ráébred, abban van erő. Oké. Van, akinek ez tényleg küzdelem. A szomszédomnak is, mégis megiszik 4 liter kólát és megeszik 2 zacskó csipeszet, mert az nem számít, és közben küzd a kalóriákkal. Igen, létezik ilyen ember. Neki nincs ereje és ő igénytelen és nem azért 160 kg mert nem tehet róla.


Aki 130 kg és nem kérdezi meg magától, hogy na ezt most hogy sikerült, az 150 kgnál fogja megkérdezni, vagy 180nál,vagy 250nél?


Nem! Nem tartom jó ötletnek, hogy mentegessük a túlsúlyosokat! Jelezni kell neki, hogy ez nem egészséges és TÁMOGATNI kell, hogy ne hulladéknak érezze emiatt magát, hanem ahogy azt jól megfogalmaztava videón a néni, találja meg a belső erőt.

Ha tovább "szeretlek így is", "nem igaz, hogy kövér vagy", "csak csúfolnak, mert rossz emberek" duma arra jó, hogy soha az életben meg se találja a másik a saját erejét.


Támogatás kell és őszinteség.

2020. jan. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Még mindig nem érdekel. Hány napig fogtok még lovagolni azon, hogy mit mondott az a suttyó?
2020. jan. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
#3: Egyetértek veled. A sok élettelen napok óta ezt fújja itt. Mondjuk legalább addig sem keresegnek milyen magányosak és milyen rossz az életük.
2020. jan. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Nézzétek meg az új videót ami akkor készült mikor a Rékát hozta ki szülés után a kórházból és undorítóan beszél a kismamákról. Ez az ember felületes és buta.
2020. jan. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

#3aska, a téma érdekel engem, másokat, ha téged nem, nyugodtan csinálj mást. Mi meg arról diskurálunk, amiről akarunk. A magyarországi túlsúly olyan probléma, mégpedig azért, mert túlsúlyban vannak a túlsúlyosok. Azaz minden második embert érint. És éves szinten 200 milliárd forintba kerül a kezelésük az egészségügynek és még mindig nincs elég idő és hely és támogatás a napi mozgásra. De egyesek a súlycsökkentő (1.5 millió forintos) műtétet rá akarják terhelni a társadalomra. Ha ezt minden túlsúlyos megtenné, fejenként (csecsemőtől aggastyánig) ennek a felét meg kéne fizetni. Ez 7x10^12 forint költség teher lenne. Ez nem normális! Ehelyett hangsúlyt kéne fektetni a táplálkozási szakértők bevonásába az oktatásnál, vagy akár család védelemnél az egészséges életmód oktatásával együtt.

Ez nem vicc. Efelett nem lehet elmenni szó nélkül és azzal jönni, hogy tegnap már halottam róla, kuss van. Mert ez a legtaplóbb és legközönyösebb hozzáállás, amit tanúsíthatsz.


Az több mint 50% túlsúlyos. Ennek a közel 5 millió embernek az tudatosabb része ismeri magáról ezt a tényt. A tudatosabb részének egy erősebb része küzd is ez ellen. Ők a példa arra, hogy meg lehet csinálni. Ők a hősök. Akkor is, ha évek óta küzdenek, de nem sikerül, ám nem adják fel és keresnek újabb lehetőségeket és felfogják, ÉS BE IS TARTJÁK a kórképükre vonatkozó szabalyokat.


Hatalmas és növekvő probléma ez. Amíg sírsz, hogy nincs pénz orvosra, gondold el azt, hogy milyen sok erőforrást vesz el a túlsúly.


Update Norbi egy üzletember. Az elsődleges célja, hogy pénze legyen. Ez 1xű. Nincs mit ragozni.


De itt van ez a gondolat ébresztő és motiváló videó. Ez arról szól, hogy ok, fontos a téma, lehet jól is csinálni.


Tessék Dr. Gödényt nézni! Tessék Drugs Bunny-t olvasni. Őszinte, segítőkész, hiteles emberek.

Drugs bunny Önzetlenül megosztott, használható tudás nyersen. Én 30 kg-tól szabadultam meg 4 hónap alatt az alapján, amit a weblapján írt. És 8 éve tartom a súlyom. Pedig lehetne jobban is csinálnom.


Ahogy a video írta, konstruktívan! Ha nem megy, leírhatod, eleged van belőle, de ez nem vezet előre.

2020. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Radicsnál nincs jobb :D
2020. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

6! Nem csak a nők túlsúlyosak! De a Norbika csak róluk beszèlt.

És a kövér, hàlyas lusta ferfi disznók? Az oke?

2020. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Na látod, ezt írom én is, hogy nem csak a nők túlsúlyosak, hanem a magyarok fele.
2020. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Még egy dagadt "fogadd el magad" inluenszer.. Aki ennek ad bármit is a véleményére, megérdemli, hogy ugyanolyanná váljon, mint ő..
2020. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!