Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tűnt el Dancsó Peti...

Miért tűnt el Dancsó Peti egyik videója?

Figyelt kérdés

Volt egy videója, aminek valami olyasmi volt a címe, hogy 666 ezer feliratkozós videó, vagy valami ilyesmi. Ilyen papi ruha volt rajta és ördögűzést hajtott benne végre :D

Az utóbbi években nem igazán követtem, de ezt a videót kivételesen imádtam. Épp újra akartam nézni, de mikor rákerestem, láttam, hogy eltűnt :c

Nem tudjátok, miért lett letörölve?


2020. jan. 23. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá a 666-os szám jelentésére. Ez a szám sok helyen, sok embernél nem nyerő.
2020. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Több videóját szokta utólag törölgetni és sajnos nagy része nem is lelhető fel az interneten :/


Nekem személy szerint a Vespa című filmkritikája volt a kedvencem, de senki sem töltötte vissza utólag :S

2020. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A defetizmus társadalma című videója is nyomtalanul eltűnt, sok filmkritikájával együtt.
2020. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Igen, tudok róla, de nem hittem volna, hogy emiatt bárki is jelentené a videót

Azért köszi a válaszokat!

2020. jan. 23. 19:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Dancsó minden videóját törölte vagy módosította hogy több pénzt kapjon a cégektől.
2020. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy a Vespát is azért lőtte le, hogy rasszizmussal ne tudják vádolni...
2020. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A vespa videót még a kurucinfón is bemutaták,tehát biztos hogy a nácizmustól félt dancsó.
2020. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hali, ne mondj le azért róla, egy másik kérdéshez most írtam épp, hogy sok videó nem érhető el egy darabig, mert kicsit átalakítja, hogy a mostani célközönségnek is élvezhető legyen. Ez törtlént az Illuminati 2-vel is.
2020. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mostani partnereknek szúrja a szemét/nem kompatibilis az új imázzsal. Teljesen eladta magát. Tudom, rendszeresen gúnyt az abból, ha valaki ezt a vádpontot fogalmazza meg vele szemben... De akkor is ez a helyzet.
2020. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!