Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen városokat mégis mi...

Az ilyen városokat mégis mi teszi ennyire tönkre?

Figyelt kérdés

20 évig egy kis városban éltem. Egy kezemen megtudnám számolni, hogy ez idő alatt itt hány bűncselekmény volt. Normális kulturált emberek laktak ott vegyítve kisebbség és magyarok. Az egész környék nyugodt és biztonságos volt oly annyira, hogy éjszaka, hajnalban is bátran kint lehettél akár nőként is senki nem támadott rád. Sőt ha látták, hogy baj van pl elestél vagy bármi egyből jöttek segíteni. Ugyanúgy megvoltak a kocsmák, kb 2 hajléktalan de mindenki elvolt a maga kis dolgaival. Bevallom szerettem itt élni.


Laktam kis ideig falun ahol szintén ezeket tapasztaltam.


Aztán jött a fekete leves. Én naiv azt hittem mindenhol így megy az élet. Sosem gondoltam volna, hogy létezik olyan hely ahol 2x meggondolod, hogy kimész-e az utcára. Szóval elkerültem egy nagyobb városba ami Pesthez képest még semmi szóval inkább kis városnak mondanám. Köpni nyelni nem tudtam. Kb hetente gyilkosságok, az utcán egy 20 perces úton minimum 3-án odamennek hozzád keregetni. Szemed előtt egy szétvert ember. Idióták utánad szólogatnak. Ha kicsit nem figyelsz elveszik valamid. Ha egyedül vagy követnek este de akár délelőtt is. Puszikat dobalnak. Előveszik a nemiszervuket fényes nappal. És ez még nem is egy gettó város. Én kicsit le vagyok fagyva.


2020. jan. 23. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Pesten élek, de még itt sincs ilyen. Picit túlzónak érzem ezeket a "heti gyilkosságokat". Miféle gettóba költöztél te? Magyarország ez egyáltalán?
2020. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó az tényleg túlzás volt kicsit :D
2020. jan. 23. 21:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem amúgy nem Magyarország
2020. jan. 23. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez valami gagyi ábrándozás bronxról... kár hogy az se így néz ki...
2020. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itthon Salgótarján lehet ilyen, meg Miskolc.

Nézd meg, mennyire lent vannak az ingatlanárak.

És milyen szép házakat árulnak.

Miért?

Pénzelik inkább csak a TEK-et, azt olcsóbb, mint egy komplett országos rendőrséget fenntartani.

2020. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!