Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Hogyan kezeled és dolgozod fel ha valki, bunkón, suttyó és szemét módon viselkedik veled?

Támadólag lép fel, ordítozik veled, az igazát állíja, a kérésedre nem akarja normális hangnemben megbeszélni a dolgokat, semmi jelét nem mutatja a tiszteletnek holott te megadtad és megadod neki a tiszteletet és agresszíven rád akarja eröltetni az akaratát és nem kíváncsi a véleményedre, meg sem kérdez, megsem hallgat. Hogyan lehet egy ilyen esetet kezelni?

Kérdések hasonló témákban: viselkedés, kezelés, konfliktus, helyzet

jan. 24. 16:29  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Ilyenekkel nem tartom a kapcsolatot.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont jan. 24. 16:34 Privát üzenet
Figyelmen kívül kell hagyni az ilyen embert, aztán ordibálhat magának egész nyugodtan, majd megunja.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/18Időpont jan. 24. 16:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Volt egy ilyen esetem sajnos, hogy bunkón nekemtámadtak, pedig egyáltalán nem tettem semmit neki, annyit nem mondtam neki, hogy állj arrébb.

# 3/18Időpont jan. 24. 16:37 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

Elkerülhetetlen, hogy találkozz velük? Ne kerülj az útjukba!

Nehogy most süljön ki, hogy a szüleidre, testvéreidre gondolsz!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/18Időpont jan. 24. 16:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A húgom párja támadt rám.

# 5/18Időpont jan. 24. 16:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy egy felsőbbrendűségi komplexusos, kiállhatatlan viselkedésű valaki.

# 6/18Időpont jan. 24. 16:47 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Levegőnek nézem. Az ilyenbe nem feccölök energát, felesleges. Aki már csak a hangerővel meg személyeskedéssel tud operálni, az úgysem érti meg amit magyaráznék.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/18Időpont jan. 24. 16:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Képtelen normálisan megbeszélni dolgokat, elviselni és tolerálni mást és képtelen elviselni, ha valami nem úgy történik ahogyan szeretné. Ezt vettem észre.

Ezek után egyáltalán nem kívánok a közelébe kerülni és nem kívánom a társaságát

# 8/18Időpont jan. 24. 16:50 Privát üzenet
Blade Bone nevű felhasználó válasza:

Ha a testvéred tud rá hatni, akkor neki kéne cselekedni. Egyébként meg az otthonomban ha valaki ordítozna kidobnám, hiába a testvérem akárkije, nem tűröm az ilyesmit, de találkozhatnak másutt is...

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/18Időpont jan. 24. 17:04 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

A húgoddal szemben is ilyen? Hívd fel a figyelmét neki, hogy legyen óvatos.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/18Időpont jan. 24. 17:05 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma reggel munkába menet láttam, ahogy valaki a zsebéből szándékosan kiejtett egy teljesen üres kakaós flakont amit aztán visszaadtam a kezébe, mondtam neki hogy "bocsi, ezt...
Miért van az hogy vidéken nem lehet még az utcàra se kilépni anélkül hogy valami kellemetlen alak meg ne kérdezze hogy dógozol-e?
Miért nem lehet a kukába dobni a szemetet?
Az embereknek miért természetes dolog az hogy eldobják a cigicsikket a földre? Vagy csak Magyarországon tapasztalható ez a jelenség?
Minden eddigi párom más nők miatt hagyott el, sokszor kamuindokokra hivatkozva. Ezt csak a különféle okokból felvállalhatatlan lányokkal merészelik megtenni, vagy a mindig friss,...
Magyarországon kannabiszt, csak lecsúszott bűnözők, suttyó semmirekellők, termesztenek illetve árulnak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!