Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeled és dolgozod...

Hogyan kezeled és dolgozod fel ha valki, bunkón, suttyó és szemét módon viselkedik veled?

Figyelt kérdés
Támadólag lép fel, ordítozik veled, az igazát állíja, a kérésedre nem akarja normális hangnemben megbeszélni a dolgokat, semmi jelét nem mutatja a tiszteletnek holott te megadtad és megadod neki a tiszteletet és agresszíven rád akarja eröltetni az akaratát és nem kíváncsi a véleményedre, meg sem kérdez, megsem hallgat. Hogyan lehet egy ilyen esetet kezelni?

2020. jan. 24. 16:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenekkel nem tartom a kapcsolatot.
2020. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Figyelmen kívül kell hagyni az ilyen embert, aztán ordibálhat magának egész nyugodtan, majd megunja.
2020. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Volt egy ilyen esetem sajnos, hogy bunkón nekemtámadtak, pedig egyáltalán nem tettem semmit neki, annyit nem mondtam neki, hogy állj arrébb.
2020. jan. 24. 16:37
 4/18 anonim ***** válasza:

Elkerülhetetlen, hogy találkozz velük? Ne kerülj az útjukba!

Nehogy most süljön ki, hogy a szüleidre, testvéreidre gondolsz!

2020. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A húgom párja támadt rám.
2020. jan. 24. 16:45
 6/18 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy egy felsőbbrendűségi komplexusos, kiállhatatlan viselkedésű valaki.
2020. jan. 24. 16:47
 7/18 Metionin ***** válasza:
82%
Levegőnek nézem. Az ilyenbe nem feccölök energát, felesleges. Aki már csak a hangerővel meg személyeskedéssel tud operálni, az úgysem érti meg amit magyaráznék.
2020. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Képtelen normálisan megbeszélni dolgokat, elviselni és tolerálni mást és képtelen elviselni, ha valami nem úgy történik ahogyan szeretné. Ezt vettem észre.

Ezek után egyáltalán nem kívánok a közelébe kerülni és nem kívánom a társaságát

2020. jan. 24. 16:50
 9/18 Blade Bone ***** válasza:
72%
Ha a testvéred tud rá hatni, akkor neki kéne cselekedni. Egyébként meg az otthonomban ha valaki ordítozna kidobnám, hiába a testvérem akárkije, nem tűröm az ilyesmit, de találkozhatnak másutt is...
2020. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A húgoddal szemben is ilyen? Hívd fel a figyelmét neki, hogy legyen óvatos.
2020. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!