Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem felháborító...

Szerintetek nem felháborító az, hogy Norbi szerint "félárva" az a gyerek akinek elváltak a szülei?

Figyelt kérdés
Mindenki támadja most Norbit a nők súlyával tett kijelentései miatt,viszont nekem nem is az,hanem ez a gondolata verte ki a biztosítékot,hogy lehet félárvának titulálni egy elvált szülő gyerekét?

2020. jan. 24. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Sok esetben lényegében igaz.
2020. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem hallottam erről, de most hogy mondod... Csak egyre ostobábbnak tűnik ez az ember. Teljesen letojom a véleményét meg az ilyen hasonlóakét is.

Nyilván nem így van, nem lesz attól senki félárva hogy elválnak a szülei!

Kedves első! Mégis hogyan lenne más ez így, bármilyen formában??

Azok lesznek árvák, akiket elhagynak a szülei. Ha az apa mondjuk elköltözik, és újra házasodik, de pénzeli a gyerekét, mindent megad neki, támogatja, naponta látogatja, hogy a halálba lenne már félárva? Ez alapján az is árva, akinek az apja kamionos vagy katona mert mondjuk heteket-hónapokat nem jár haza!

Kiskoromban én is megkaptam ezt a hülye agymosást az öregektől, mert elváltak a szüleim, hogy "csonkacsaládban élek" meg hasonlók, és úgy éreztem ez valami fogyaték. Pedig francokat, semmivel sem másabb mint az osztálytársaim nagy része, akiknek a szülei verték egymást, meg ordítoztak. Az enyémek legalább véget vetettek a vitáknak és külön, újra békében éltek valaki mással. Nem értem miért a házasság lenne az egyetlen faktora a boldogságnak?! Tudjuk hogy házasok is élnek rosszul és elváltak is élnek boldogan. Azt hittem a mai világban ilyen butaságokon már nem akadunk le! 🙄 🤦🏻‍♀️

2020. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Magasról teszek rá hogy egy feltűnési viszketegséges barom mit gondol, szerintem felesleges ennyi embernek az ő gondolatain pörögni és emiatt idegeskedni. És ha ő azt mondja hogy egy elvált szülők gyermeke félárva, vagy a nők mindent elrontanak a kövérségükkel, akkor mi van? Semmi. Mondja csak.
2020. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát az enyémek mondhatni azok voltak, óvodás koruk óta nem látták az apjukat, nem volt kíváncsi rájuk. Persze nem miden apa ilyen, ezért nem kellene általánosítani, vannak apák szép számmal, akik jelen vannak a gyerekeik életében, ott vannak nekik, csak éppen nem élnek együtt.
2020. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Engem az háborít fel, hogy az emberek egy hétig képesek csámcsogni azon, hogy mit mondott egy idióta suttyó
2020. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Ez már unalmasabb az eszkimóknál is
2020. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Ahol az apak messzirol lesz.rjàk a gyereküket es gyt t sem fizetnek, jogos.
2020. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Norbi sztem egy végtelenül egyszerű ember, és ezt nem csak a mostani kis botránya miatt gondolom így.

Komplex kérdésekben felszínes gondolatokra képes csak, amiket teljes mellszelesseggel képes védeni.


Kit érdekel, hogy mi van, ha a szülők nem válnak el mikor el kéne válniuk, és a gyerek egészen addig látja, hogy hogy gyűlölik egymást, amíg el nem költözik otthonról, nem?

Kit érdekel, hogy az a szülő, aki szereti a gyerekét, megprobal ugyanúgy az élete része maradni akkor is, ha már nem házasok a másik szülővel?

Kit érdekel, hogy az a szülő, akit nem érdekel a gyereke, az akkor sem fog foglalkozni vele, ha egy házban élnek?


Norbi agya megszült egy gondolatot, és innentől az a gondolat számára az igazság, amit a világ képébe is akar dörgölni.


Őszintén hiszem, hogy ideje hátrahagyni az ilyen ostoba embereket. Nem kéne, hogy több súlya legyen a szavuknak, mint bármelyik másik hétköznapi kukafilozofusnak.

2020. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért, ha nincs nála egy állandó apa vagy anya akkor azt hogy mondod másként?
2020. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
#9 Ha meg elköltözöl otthonról, akkor egy az egyben el is árvulsz, igaz?
2020. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!