Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy régen látott ismerősöm...

Egy régen látott ismerősöm (nem barátom) rámírt, majd felhívott, hogy régen látott, szeretne nagyon találkozni velem. Az lehet az oka, amire gondolok?

Figyelt kérdés

Közös baráti társaságban voltunk pár éve, de ő amolyan barátom barátja volt, nem is nagyon beszélgettem vele soha. Most megkeresett, hogy találkozzunk egy étteremben, állja a kaját, mert egy nagyon fontos dologról szeretne beszélni velem. Amikor faggattam, hogy mégis mondjon valamit, mert így arra gondolok, hogy megölni akar, annyit mondott, hogy jövő és pénz!

Aztán később jutott eszembe, hogy jaj basszus, biztos valami MLM vagy piramisjáték fosra akar rábeszélni. :D

Találkozott már valaki ilyennel? Mert ha erről van szó, biztos, hogy nem megyek el.


2020. jan. 26. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ELegge valoszinu.

Vagy kolcson akar kerni, egy bombabiztos otlethez, amivel megprobal beetetni hogy te is tarsulj hozza.

2020. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon üzletszaga van a dolognak. Vigyázz ne rángasson olyanba amit nem akarsz, az ilyen piramis meg biztosítási ügynökök képesek a saját családjukat is átverni.
2020. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Koptasd , megkíméled magad a zagyvasagaitól privát zavaraitól , a csali a meghívás . Ezért koptasd el se menj .
2020. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy le akar rántani valahogy. Én nem is találkoznék vele.
2020. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tutira jól érzed, így meggondolandó a dolog.
2020. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helyen olvastam mar, hogy "baratja" kölcsönkért, és tobb éve nem adott vissza...
2020. jan. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!