Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki akkor szakít, amikor a párja épp friss gyászban van?

Figyelt kérdés
(Tehát váratlanul elveszített egy számára nagyon fontos hozzátartozót pár napja.)

2020. jan. 27. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Semmit. Szakítani akkor kell amikor az ember úgy érzi, hogy kell (meg ha szülés után elhízik az asszony).
2020. jan. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
hát nem túl empatikus az illető így valamennyire még egy gyászban részesül a másik, ugyanakkor ha valaki otthagyja ilyen helyzetekben az embert azt nem kell bánni hogy elmegy annyit is ér
2020. jan. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Helyes, erős ember és nincs ebben semmi kivetnivaló, most találta meg élete párját, gyászban nincs haszon és a szexuális élet sem megfelelő.
2020. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen mértékű kib aszást vadidegenekkel sem tennék, sőt, még azokkal szemben sem, akiket amúgy nem kedvelek,nem hogy egy olyannal, akit elvileg szerettem.

Jéghideg személyiség lehet az, aki valaki traumájához hozzáad egy másik traumát, pusztán azért, mert neki így kényelmesebb.

Bár manapság az a divat, hogy mindig tedd saját magad előtérbe, a másik meg csak addig jó, amíg kényelmes használni, szóval tudom is én....

2020. jan. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Hiányzik a gerince.
2020. jan. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
erzeketlen,orulj neki ,hogy igy tortent
2020. jan. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
A gyász hosszú ideig tart, évekig vagy akár egy életen át. Csak azért hülyeség lenne valakivel együtt maradni, mert gyászol és sajnáljuk. Erre alapozva még évekkel késöbb sem biztos, hogy ki merne lépni a kapcsolatból. Annak meg mi értelme, hogy eljátssza, hohy boldog veled és szeret, miközben ez nem igaz? Aki menni akar, azt el kell engedni.
2020. jan. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Bunkó dolog, ha szerette az illetőt akkor kitarthatna még egy kis ideig.
2020. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

Aki nem akarja, hogy szakítsanak vele, az mindig talál indokot, hogy miért nem alkalmas.

A legnagyobb hiba lehet, ilyenek miatt húzni-halasztani a dolgot (saját tapasztalat)

2020. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én ugyanúgy külső szemlélője vagyok ennek a jelenségnek, mint Ti, annyival tudok többet, hogy a szakító fél még bő két hete fátyolos szemekkel mondta, hogy mennyire szereti a párját, közös jövőt, lakásvásárlást, gyerekeket terveztek. Aztán váratlanul elkezdett hűvös lenni a hangulat, de akkor megtörtént a tragikus haláleset (ami nyilván elterelte a figyelmet mindenről) és napokkal rá a szakítás.

Szerintem egy szeretett személy elvesztésére minden időpont sokkal "jobb", mint egy másik szeretett személy elvesztését követő 1-2 hónap, de aki nem hiszi, járjon utána, milyen ha teljesen kifekszel egy veszteségtől és rögtön követi egy ugyanilyen súlyú másik, de ez utóbbi ráadásul a szeretett személy döntéséből.

2020. jan. 30. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!