Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket tartanatok fontosabbn...

Melyiket tartanatok fontosabbnak? Szülni egy gyereket vagy megszerezni egy diplomát?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 06:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
Gyerek.
2020. jan. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Stabil egzisztenciát teremteni. Hogy diplomával vagy sem az mindegy, de előbb legyen egy rendezett stabil egzisztenciád, a gyerek csak utána. Ha egyáltalán...
2020. jan. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ milyen diploma. Egy olyan aminek van értéke vagy csak valami bölcsész?


Először stabil egzisztencia utána gyerek.

2020. jan. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert van egy betegsegem amivel még kb jo esetben 2 evig vagyok termekeny. Viszont szerettem volna a elkezdeni levelezon a foiskolat is.
2020. jan. 28. 06:59
 5/23 A kérdező kommentje:
egy mernoki szakot
2020. jan. 28. 07:00
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben feltétlen a diplomára koncentrálnék, mert egy gyereket eleve nem lehet semmiböl felnevelni, gyerek mellett garantáltan nem végzel el egy mérnöki szakor, emellett valószínüleg még megfelelö apa sincs képben.

Amit megtehetsz, hogy petesejteket vetetsz ki és késöbb lombikos módszerrel vállalsz gyereket.

Ha ez nem megy, akkor is stabil anyagi helyzetben örökbefogadni lehet, de egy gyerekkel nagy kitolás, ha nulla jövedelemmel, apa nélkül akarod felnevelni.


Másrészt olyan betegség nem ismert, ami najd két év múlva tesz téged meddövé, ezt legfeljebb valaki állítja, de elöre senki sem tudhatja. Emellett ha tényleg komo,y beteg vagy, akkor meg nem is szabadna gyereket vállalni és örökíteni neki a beteg géneket.

2020. jan. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%

Bocs, de mi akadálya gyerek MELLETT elvégezni levelezön egy egyetemet, akár mérnöki szakot is?

SOk embernek sikerült (nekem is), ez tehát nem akadály elvileg.

Viszont megbízható anyagi, családi és egészségügyi háttér nélkül gyereket vállalni a lehetö legnagyobb felelötlenség!

2020. jan. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Van ferjem, azt nem irtam. Az anyagiakkal nincs problémánk.
2020. jan. 28. 07:34
 9/23 A kérdező kommentje:
De én egy szóval sem írtam azt hogy baj van az anyagi korulmenyeimmel...
2020. jan. 28. 07:41
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha fontos, hogy saját legyen a gyerek, és tényleg akarsz gyereket, akkor most, diplomát még tudsz szerezni utána, vagy akár GYES alatt elkezdheted levelezőn.
2020. jan. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!