Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miért csinálják az emberek?

Ezt miért csinálják az emberek?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen ma olvastam Google értékeléseket és látom hogy az emberek olyan helyeket értékelnek, ahol nem jártak és semmi tapasztalatuk nicns az adott hellyel kapcsolatban.


Egy részükből kinézem, hogy poénból csinálják meg minden. De mi van a másik részükkel, akik teljesen komolyan értékelnek úgy hogy nem is jártak ott?


És egyébként nem értem, hogy mi alapján adnak 1 vagy öt csillagot? Tartalmilag ugyanaz az értékelés de más a csillagok száma.


Megéri számomra a jövőben, ha ilyen témákkal foglalkozok? Mennyi lesz így a várható jövedelmem?



2020. jan. 28. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Megéri számomra a jövőben, ha ilyen témákkal foglalkozok? Mennyi lesz így a várható jövedelmem?"



De hogy így? Miért? Mi alapján? Mit csinálsz ezzel a témával? Cikkeket írsz róla? A várható jövedelemre meg azt tudom mondani hogy nem a 90es évekbne vagyunk, ha új terepre lépsz nincs várható jövedelem, csak az van amit épp keresel.


Amúgy a google e-mailben dobálja hog yértékeljek helyeke, ahol nem jártam, csak elmentem mellette...és pontokat gyűjthetek az értékelésekkel. Nem csinálom ezt amúgy, alig értékelek valamit, csak tudom hogy vna egy iylen rendszere, és sokakat ez motiválhat.

2020. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Fogyatékosok az emberek. Fogalmuk sincs, milyen anyagi károkat okoznak ezzel a cégeknek. Nekem is van több olyan ügyfelem, akik szó szerint még a fenekét is kinyalják a vevőiknek, aztán jön egy ilyen szórakozó b@rom, aki egy mozdulattal elront mindent. Az ilyeneket börtönbe kéne zárni szerintem.
2020. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ilyen tipikus boomer szokás.
2020. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!