Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pozitív gondolkodás+az érzelme...

Pozitív gondolkodás+az érzelmek egészséges megélése, te hogy csinálod?

Figyelt kérdés
Nem is kérdés, hogy sokat segít, ha az ember pozitívan áll a dolgokhoz, de a negatív érzések letagadása elnyomása pedig nem is kérdés hogy káros. Te hogy tartasz egyensúlyt? Tudsz pozitív maradni, de megélni a fájdalmat, hogy aztán elengedd?
2020. jan. 30. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok minden pillanatban pozitív lenni, nem tartom egészségesnek. Ha fájdalom, veszteség, csalódás, kudarc ér, akkor megélem a fájdalmat, megélem a gyászt. Sírok, ha kell, kiírom magamból, ha kell, püfölöm a boxzsákot, ha kell, ha mélyen magam alatt vagyok, akkor elutazom pár napra, hogy egyedül feltöltődhesek, az utazás a legmélyebb gödörnél is képes vigaszt nyújtani. Közben viszont nem tévesztem szem elől azt, hogy a világnak nincs vége, hogy leküzdöttem már sokkal rosszabbat is, hogy most is felállok, ahogy eddig is és próbálok a teendőimre koncentrálni.
2020. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Követek vkit, rajta, ill màsokon is azt vettem eszre hogy olyan szélsösègesen mint en szinte senki nem éli meg az erzelmeket.


Akit követek gazdag ambiciozus okos sikeres nö, még egy allasinterjura is totàl közömbösen megy el, mindenröl racionalisan logikai alapon beszel mintha erzelmei nem is lennének, a szakitàsàt is teljes targyilagosan meg tudja èlni, a beszolasokat totàl nyugodt hamgnemben kezeli, en mostanaban annyiban tanulok önmagamrol hogy vajon nalam miert olyan dolgok jönnek az életbe ami olyan erzesekkel töltenek el hogy most vagy soha, ha nem vesznek fel x helyre dolgozni ehen fogok halni kidobnak a lakasbol, ha szakit velem a baratom, soha nem lesz màsik, es ha vmi tetszik vagy nevetek boldog vagyok vkivel, a föld felett jàrok kb, azt sem tudom natur termeszetesen megèlni hanem sok leszek a masiknak es hanyagolni kezd ill mindig en szeretem jobban a masikat.



Szoval en most nem egèszen a pozitiv-negativ polusok egyensulyan vagyok, hanem hogy tul szélsösègekbe esek. Vagy repkedek örömömben amiben senki nem szeret osztozni valahogy, vagy tuldràmàzok mindent mintha az eletem mulna rajta. Mig ezzel szemben sokan màsok föleg a céltudatosak,sikeresek, olyan totàl közömbösen tudnak elni, nem hatja meg egy munkahelyi felmondas csak keres masikat, vagy ha kidobja a parja, attol sem fog hanyatt esni, jelenleg azt keresem bennem meg miert zajlanak olyan hatalmas erzelmi viharok tornadok, pànikolàs, kontroll nelküli öröm, miert vagyok szélsösèges.

Full bizonytalan vagyok az életben belekapok mindenbe soha nem èrzek semmiben biztos pontot, nem èrem el a celjaim, allandoan stresszelek, ha vegre stabilnak kezd barmi tünni, es boldog vagyok es mosolygos es ki vagyok virulva, erre mindig lelèp az aktualis baratom.

2020. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Privire: nem bipolaris meg stb zavar amiröl irtam.

Az eletben vannak pozitiv/negativ dolgok, arrol szol a kerdes mig mas ezekete a poz/neg dolgokat csak ugy ateli, addig nekem kb mintja az eletem mulna rajta ugy elem at.

2020. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!