Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék változtatni ezen?

Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelt kérdés
Évek óta társaságban nagyon szótlan vagyok. Ha kérdeznek vagy van olyan téma amihez hozzá tudtok szólni, akkor beszélek egy kicsit, de egyébb ként meg hallgatok. Beszélgetést indítani pl. egy lánnyal meg nem tudok. Csend van és nem jut eszembe semmi, azt sem tudom, hogy hol kezdjem, hogy indítsam. Kis koromban azért beszédes voltam, mint minden gyerek de aztán vlm történt... Annyira szeretnék újra könnyedén elbeszélgetni mindenkivel.

2020. jan. 30. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Hát figyelj, én is hasonló cipőben járok, de azt vettem észre, hogy ha olyan lánnyal beszélek aki hasonló gondolkodású és egyénű mint én akkor azelőtt elég könnyen meg tudok nyílni.

Ami még érdekes, hogy simán kiszűröm azt egy lányba, hogy elítél valami miatt még akkor is ha nem mondja ki. Hogy is mondjam, a levegő körülötte olyan nyomott és azok mellett nem is érzem jól magam.


Bár én nagyon gondolkozom azon, hogy kell e nekem nő. Jó hát ilyen egyéjszakás kalandokra szükség van, de azon sokat gondolkodtam, hogy mi lenne akkor ha egész nap a nyakamon lógna valaki és meccset nézni, sörözgetni se tudnék nyugodtan :D Úgymond egy idegesítő lélek a háznál. Asszonynak hívják :DD

2020. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolj. Beszélgess velük akkor is ha nem megy és ne egyből a 10/10-es csajokkal próbálkozz hanem azokkal akik ugyanolyan bénák mint te.

Nem kell vonzó legyen egy nő ahhoz, hogy emberszámba vedd és szólj hozzá két jó szót.

2020. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre tényleg az az egyetlen megoldás van hogy gyakorolsz, és ha az van hogy nem jut eszedbe semmi akkor hát mond ezt hogy figyu rohadt kínos ez a csönd de kajak nem jut eszembe semmi, ezzel a legtöbben szerintem elmosolyodnak...
2020. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!