Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire normális összeköltözésnél?

Figyelt kérdés

A heéyzet az hogy egyetemista vagyok külföldön és egy másik lánnyal élek együtt. Eleinte jól kijöttünk majd kezdett zavarni a trehánysága (undorító dolgokat csinált, nem húzta le maga után a wc-t, fürdés után ha menstruált épp akkor férdarabok maradtak utána a zuhanyzóban) , Szóval eleinte szóvátettem , aztan azután sem figyelt ezekre... Mivel nem akartam veszekedni , ráhagytam és takaratottam inkább helyette.


Majd észrevettem hogy a tányérjaimből és evőeszközeimmel eszik amit utána nem mosogat el normálisan, ergo nekem ujra el kell mosnom ha enni akarok belőle. Szóltam neki, semmi változás... Ott tartunk hogy behoztam a cuccaimat a szobámba h ne használja mert k***ra idegesító elmosni kaja előtt is a tányérjaimat. Erre megsértődött (Bár nem szólt egy szót se ) de azóta nem köszön plussz csapkod össze vissza a lakásban.

Sajnos nem vagyok az anyja, nem fogok ott állni mellette amikor mosogat hogy megmutassam neki hogy kell. NEkem is van dolgom sokat kell tanulnom , nem érek még rá ilyenekre + ilyeneken veszekedni ezért döntöttem úgy hogy akkor becuccolok a szobámba..

Szerintetek ez nem nevetséges?


2020. jan. 31. 16:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hozzateszem nagyon kellemetlenul erint . Elvegre felnott no, ha ferfi lenne megertenem valamilyen szinten de igy nagyon gaznak talalom
2020. jan. 31. 16:42
 2/11 anonim válasza:
100%
Nem akarom megsérteni,de undoritó szokása van.Nekem is volt egy hasonló “trehány” kaliberü barátnőm,de nem sokáig tűrtem.Én takaritottam,mosogattam, stb.Habár ő nem a barátnőd,de akkor is az idegrendszered tönkre fog menni miatta.
2020. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ha félreérthető lenne, lány vagyok és ő is lány, lakótársak vagyunk (mondhatni "kényszerből" mert egyetemistaként nehéz egy egész lakást bérelni, anyagilag húzós eléggé)
2020. jan. 31. 16:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Melyik orszgban eltek?
2020. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lényegtelen ,nem?:D élhetnénk magyarországon is. Azért írtam csak le hogy külföld mert nem opció hogy hazaköltözzek és ingázzak, tehát muszáj elviselnem ésvagy megoldást találni
2020. jan. 31. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Marmint azt akartam kerdezni, hogy a lakotarsad milyen nemzetisegu...


En eltem kint azsia diakokkal es ok is eleg trehanyak voltak...tudom, h ez inkabb neveles kerdese, de azert kulonbozo nepeknel is elteroek a szokasok...

2020. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Magyar o is
2020. jan. 31. 16:56
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazabol ott telt be a pohar hogy hazamentem nyariszunetre es o ottmaradt az alberletben . Majdnem 3 honapon keresztul semmit nem tamaritott. A kezmoso-torulkozo(m) amit otthagytam juliusban fekete szinu volt amikor visszementem szeptemberben... annyi nem volt benne hogy kimossq egyszer . Es az en dolgaimar vagja tonkre az o trehanysaga miatt... megis mi a sz.rt tudok csinalni??
2020. jan. 31. 16:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Uhh, sajnos én másik albérlet után néznék ha annyira nem ragaszkodsz a lakáshoz. Nekem is volt ilyen trehány lakótársam, amikor semmi se hatott rá, se a szép szó, se a veszekedés, se semmilyen rendszer, én lefotóztam a mocskát és elküldtem a főbérlőnek, aki hamar kitette a lakásból. Utána kerestem magam mellé egy normálisabbnak tűnő lányt, vele nem is volt semmilyen gondom.
2020. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mit fotoztal le pl.? Ami miatt kitettek ?
2020. jan. 31. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!