Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is érzitek ezt?

Ti is érzitek ezt?

Figyelt kérdés

A magyar emberekről beszélek régebben is feltűnt hogy sok a bunkó de mostmár nálam betelt a pohár nagyon.

kicsit besokkaltam az emberektől.

Ti nem érzitek hogy valami nagy baj?

A félelem, a feszültség, az ego?

Tudom hogy csak itt van jelen ez ebben az országban.

Heves megyében lakom és egyszerűen érzem hogy az emberek nagyon dühösek, mindenki ideges szinte, ha szépen szólok valakihez, tényleg bárkihez hogy bocs ez a busz megáll itt? -erre leolt...

Azt is észrevettem ha bp-n járok ott nagyon sok külföldi van elképesztő a modoruk, irigylem őket ahogy viselkednek.. gyárban dolgozok és már onnan tudom hogy az az illető aki beszélget tudom hogy nem magyar:

-Nem a fejéről (Németes lenne)

-Nem a beszédjéről

Hanem egyszerűen a modoráról annyira alázatos, normális emberek vannak pl.: itt ahol dolgozom

4 csarnokból áll a gyár

ez a csávó 2 csarnokot vezet és német és tényleg normális, full nyugodt akkora hogy azt lehetetlen lenne megtanulni, vagy utánozni


ellenben aki 2-3 poszttal alatta van a mester egy idegbeteg állat aki jóhogy ostort nem hoz be a gyárba.


Nem tudom elhinni hogy csak én érzem ezt.

és természetesen a rengeteg frusztált akihez ha hozzászólok hogy: "bocsi tudnál segiteni?" - úgy néz rám mint egy sorozatgyilkosra


vagy én bolondultam meg vagy jól látom a dolgokat

kösz aki végigolvastaxd



2020. febr. 1. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
igen, én is úgy tapasztalom hogy a magyarok idegbetegek, rosszindulatúak, kötekedősek.
2020. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

amúgy aki olvassa ezt arra milyen emberek élnek?

Győrbe ahogy hallottam full nyugodtak (szerintem)

nyilván jobb a fizetésxd

2020. febr. 1. 18:24
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Magneziumhiany meg nem sportolnak. Meg a termeszetbe nem jarnak. Igy kibillennek az egyensulybol. :(
2020. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bunkók mindenhol vannak, nem csak itt, ne abból a néhány külföldiből indulj ki, akikkel itt találkozol. Amúgy nekem nincs bajom az emberekkel, nagyon ritka az, hogy valaki barátságtalan velem. Persze én sem vagyok az velük, talán ez a titok nyitja.
2020. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindentől függ.

Ahol jólét,ott nyugodtság.

2020. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem válaszoló is írja ahol jó lét, ott nyugodtság. Ez nem magyar mentalitás vagy nem csak a magyarokra jellemző, de könnyű mostanában ráhúzni mindenre, hogy magyar mentalitás. Ameddig romokban az ország, alul vannak fizetve az emberek, kórházi ellátás gedva, addig ne várj nyugodt, kiegyensúlyozott embereket. Egyébként csak megsúgnám neked, hogy a németek beképzeltebbek, mint a magyarok. :D

Meg a legtöbb nép elhidegültebben bánik a másikkal, persze akadnak pozitív kivételek is, ahol pont normálisak az emberek, de ez ilyen. Mindenhol van mindenféle ember, hol több, hol kevesebb.

2020. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

őszintén azt érzem hogy pl.: a keleti kultúrával rendelkező emberek (értem ez alatt ázsiai) ők leginkább keleti vallásokban hisznek nagyon erős nyugalommal rendelkeznek.

és itt magyarországon ahol "kereszténység" van és a fidesz kereszténynek vallja magát ez nem látszik igaznak mivel egy ilyen országban élünk ahol ...stadionok nem mondom tovább

önbecsapás zajlik itt.(szerintem)

2020. febr. 1. 19:08
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokra mennek vele, biorobotokat csináltak belőlük.


Az meg beetés, hogy itt keresztény a fidesz, ezt mindenki tudja :D

2020. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

amugy igazából azért tettem ki a kérdést mert nyugalomra vágyom amit soha nem kaphatok meg sajna.. nem tudom talán az emberek húznak fel annyira hogy azt mondjam hogy nem "normális" emberek között élek.

Normális: nyugodt,segitőkész,tehát valamilyen szinten keresztényi

2020. febr. 1. 19:17
 10/17 anonim ***** válasza:
Esetleg keress egy gyülekezetet.
2020. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!