Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írnátok pozitív dolgokat?...

Írnátok pozitív dolgokat? (Szorongás, depresszió) Pár éve azt sem tudom mi van velem? Sokáig depresszióba esek és szorongok aztán egyszer csak ki mászok belőle, szuper minden, ezekután el kezdek szorongani

Figyelt kérdés

aztán minden szuper, majd szorongás és depresszió aztán újra szuper minden, de csak azért tudtam ki mászni mert nagy nehezen le győztem, mindig vissza esek olyankor kuka vagyok, nem tudok gondolkodni, lusta vagyok, nem tudok fel kelni az ágyból, enni sem akarok azt is olyankor csak azért teszem mert testvérem és anyum csinál nekem pedig semmi kedvem megenni, tisztára el hagyom magamat,több ideig rosszul érzem magamat, nagyon kevésszer érzem jól magam ha jól érzem magam akkor általában rendbe teszem magamat, ez nem csak télen van így ha nem nyáron is amikor szép az idő és süt a nap, nem régen kezdtem el dolgozni ott úgy mond jó a társaság és nem közösítenek ki.


Egy 21 éves.


2020. febr. 2. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Valójában nem vagy depressziós
2020. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Ok-okozat. A mozgás dopamint szabadít fel, amik hiányától is lehetsz simán egykedvű.


A depresszió meg nem itt kezdődik, az nem tiki-taki játék, hogy egyszer az vagy, egyszer nem. Szóval megnyugodhatsz, mert nem vagy az. Tessék sportolni valamit, gyümölcsöket enni, szocializálódni és változtatni az eddigi életmódodon. Szedd össze magad!

2020. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

A kettes jól írja! Ugyanez van velem ha nem mozgok, nem sportolok!

Teljesen befordulok, felkelni sincs kedvem. De amint lehetőségem van menni valahova kicsit mozogni, azonnal érzem a jótékony hatást! :)

2020. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

akkor neked MUSZALJ minden nap KICSIT sportolni, egy napot se hagyjal.ki es.ne eroltesd meg magad.

A tobbi jon magatol, baratok stb.


Jó dolgokat írjunk? ezt kerded..


Attol fugg mennyire vagy nyitott.. mert irhatok nagyon jo dolgokat ami jo nekem, de nembiztos h. az teged is feldob.

Peldaul engem motival az ha hallok vmit Istenrol es az örökkévalóságrol, mennyrõl es mivel sokmindent hallottam ezekrol maskepp nezek az.eletemre,tudom van ertelmem és mivel ilyen motivacios dolgokat is hallgatok tudok jobban örűlni. Igazibol nagyon orulok es boldog vagyok.

Az mas kerdes h teged mi tesz boldogga, mi az ami erdekel.. 🤔 Leg okosabb ha Isten országát IS keresed. Ez a bolcsesseg es ez sokkal tobb mint az okossag.

Üdv.

2020. febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ártana egy dokihoz elmenni ezzel, szakorvoshoz, mivel gyakorlatilag leírtad a bipoláris személyiségzavar enyhe tüneteit...
2020. febr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az #5-ös válaszolóval. Elképzelhető, hogy bipoláris vagy. Tényleg kérj segítséget minél hamarabb!
2020. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!