Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pécsett, ill a PTE-n mennyire...

Pécsett, ill a PTE-n mennyire fogadják el a melegeket?

Figyelt kérdés

Általánosságban mennyire nyitott a város,

az egyetemi közösség? Vannak LMBT klubok?

Felvállalhatják melegségüket a hallgatók, anélkül, hogy negatív diszkrimináció érné őket?



2020. febr. 2. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Mi az az LMBT?
2020. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, amikor én odajártam, nem felvállalni, hanem tanulni mentem oda. Szerinted bárki is számon akarja tartani, hogy kinek ki a párja? Majd pont veletek fog foglalkozni valaki? Próbálj meg a tanulásra koncentrálni, más is ezt szeretné ott tenni, és nem kéne ilyennel terhelned őket. Ráérsz utána is "felvállalgatni".
2020. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Esküszöm valaki mondja már meg, hogy a melegek miért ilyen kényszeres figyelemfelhívási vágyakkal rendelkeznek :D


SENKIT nem érdekel a nemi beállítottságod, hidd el. Ez nem jelenti azt, hogy mindenki melegellenes vagy bármi, szimplán nem érdekli őket, hogy ki heteró vagy ki nem, mert tanulni járnak oda. Nem kell hangoztatni folyton, hogy azok vagytok. Ha meg nem hangoztatás a cél, akkor meg tök mindegy, hogy milyenek, valszeg nem lerí rólad, hogy langyi vagy.

2020. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez a te magánéleted, hogy kivel vagy, az ég világon senkinek semmi köze hozzá, így nyílván elmondani sem kell senkinek!

Én sem beszélek a kapcsolataimról/magánéletemről senkinek max. a családomnak szűk körben, pedig én heteró vagyok.

És szerintem ez a normális!

2020. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy? Ha nem dicsekszel vele fűnek fának, akkor mindenütt teljesen elfogadják. A gond azzal van, hogy sokan visszaélnek ezzel, provokálnak, feltűnően b.zulnak, stb. És ha ez valakinek nem tetszik, akkor azt beállítják homofóbnak, pedig a kritikusoknak nem a melegekkel van a bajuk, hanem az ilyen viselkedéssel.
2020. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam ott elsőéves, egy teljesen átlagos leszbikus pár járt kézen fogva az utcán és mégis sértegettél őket. Az ETK abszolút homofób, a BTK elfogadóbb
2020. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!