Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 18 évesen havi fél milliót...

Ha 18 évesen havi fél milliót keresnétek, akkor akarnátok tovább tanulni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 21:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Igen. Penzem is lenne ra legalabb.

En azert szeretnek tovabbtanulni, hogy tanuljak, bovitsem a tudasom, uj embereket ismerjek meg.

2020. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%

Igen, mert egy normális felnőtt élethez, időskori megtakarításokhoz, biztosításokhoz, autó fenntartáshoz, nyaraláshoz, lakásfelújításhoz, vagy akár pár költségesebb hobbihoz vagy sporthoz is félmillió havonta nem túl sok..

Mondhatni éppen hogy elég.

2020. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

Ha 3milliót keresnék sem tanulnék muszájból, én hegesztő és gépkezelői képesítéssel rendelkezem, de ezekre sem mondom hogy életem munkái, csinálgatom mert, fizet annyit hogy viszonylag jól megéljek belőle, de ha főiskolára zavartak volna a szülők, akkor sem tudtam volna hogy mit válasszak, mert egyszerűen nem érdekel semmi, se fizikai se szellemi munka terén.


A kérdésedre válaszolva, egy piacképes szakmát azért megcsinálnék, mellé egy-két képesítéssel, és ugyanúgy dolgoznék tovább az 500e ft mellett is, mert még a munkából lenne a plusz bevétel, ami az élet terén annyival több mindent nyújt.

2020. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 gömbicica ***** válasza:
70%

ha van esze az embernek hozzá akkor igen.


más emliti fél millió havonta nem sok.

Neki üzenném, hogy van az a pénz ami el ne fogyna!!

ha fél milla neked nem elég egy hónapra, akkor tudlak sajnálni :(

2020. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

# 4


Ne sajnálj, mert kevesebből is kijövök, de többől jobban kijönnék nyilván! Minél több annál jobban kijönnék belőle hóvégére :D :D

Lehet éldegélni, meg élni is, csak a kettő nem ugyanaz!

Aki eddig nem csak éldegélt az tudja miről írok...

2020. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen, tartalékolnék, de tanulnék valami értelmes dolgot.
2020. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

De még mennyire.

Pont amiatt nem tudtam tovább tanulni, amikor kellett volna, mert nem volt pénzem rá, és el kellett mennem dolgozni, persze nem félmilláért...

Mondjuk az más kérdés, hogy milyen munka az, amivel 18 évesen, mindenféle szakképzettség és papír nélkül havi fél milliót lehet keresni.

2020. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Persze, a fejlődés az élet értelme, a különbség annyi, hogy nem kéne gondolkodnom azon, belefér-e a szak amit leginkább szeretnék, és hogy közben magánba is olyna projektem lehetne amit akarok.
2020. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az a baj fogalmam sincs mit szeretnék csinálni, azaz mit kéne tanulnom. Mert lehet elvesztegetnék 4-5 évet valamin, felélném a megtakarított pénzem, és aztán nem is azt dolgoznám, amit tanultam. Gyakorlat nélkül hogy lehet eldönteni, hogy mivel akarja valaki keresni a kenyerét 40-50 éven keresztül? :)
2020. febr. 2. 23:11
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert előbb-utóbb elhasználnák a testemet a gazdag, idős, meleg férfiak. Akkor meg már a kutyának se kellenék, úgyhogy jó egy b terv.
2020. febr. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!